Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Miket vigyek magammal Angliába...

Miket vigyek magammal Angliába (az őszi szünetben utaznánk)?

Figyelt kérdés

13 éves, lány vagyok. Anyukámmal úgy tervezzük, hogy az őszi szünetben (2010 őszén) meglátogatnánk az Angliában élő bátyámékat, aki 34 éves. (Ez most lényegtelen, de a szüleim elváltak, így csak anyával, esetleg a 35 éves nővéremmel utaznánk).

2 éve már voltunk Náluk nyáron, de akkor meleg volt, meg még kisebb is voltam (mellesleg kipakoltatták a fél bőröndöt, mert állítólag a kg túllépte a megengedett határt).

Az lenne a kérésem, hogy akinek lenne ideje, legyen szíves RÉSZLETESEN leírni, hogy miket vigyek! (ruhák, tisztálkodási szerek, valami, amivel lefoglalhatom magam, stb... és hogy miből hány db.) Nagyon sokat segítene! Köszönöm!


2010. aug. 1. 15:05
 1/3 anonim válasza:
100%

1 hétre jöttök?

Én most itt lakok, úgyhogy az időjárásról annyit: hogy változékony!!

Kell esernyő, bár én sokszor csak baseball sapival védekezek az eső ellen :D Pulcsi mindenképp, abból elég 1, felső-attól függ, hogy 1et hány napig szoktál hordani, én 1 v 2! Azaz ha 1 hétről van szó, akkor elég kb 5 db, alsónemű értelemszerűen minden napra tiszta!

1 hosszúnadrág, 1 térdnadrág, rövidebb nem kell!

Milyen légitársasággal jöttök?? Easyjet szokott a legolcsóbb lenni, és annál 20 kiló a megengedett súlyhatár!!!!Akkor dezodor, fésű, fogkefe, pizsama, esetleg papucs. Olyan cipőt, ami nem ázik be!

Tusfürdőt, sampont, fogkrémet, törölközőt biztos tudnak ők is adni nektek, elvileg egy háztartásban lesztek!

Elfoglaltság lehet akár egy-két jó könyv is!

Ha nincs laptopod, akkor azt ajánlom!

Gondolom telefonod, mp3ad az van... Én szoktam hozni gyógyszert is, pl fájdalomcsillapító, vagy amire szükség lehet, bár szerintem az is van bátyádéknak.

A lényeg, hogy minden folyékony dolgot a nagybőröndbe kell belerakni, illetve minden éles tárgyat is, ha van, különben ki kell dobnotok a reptéren! Asszem 100ml folyékony cuccot zárható tasakban a kézipoggyászban is vihetsz, amit a reptéren adnak.

2010. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tartalmas választ! 7, esetleg 10 napra megyünk, én minden nap tiszta pólót veszek. A bátyámékkal egy háztartásban leszünk.

Telefonom van, mp3-am nincs. Ja, és nem tudom még, hogy melyik légitársasággal megyünk, mert még nem vettük meg a repjegyeket!


Mégegyszer nagyon köszönöm a hasznos választ, és még várom a további tippeket!


Ja, és nagyon jó, hogy te Angliában élsz, mert akkor pontosan ismered az időjárást :-)

2010. aug. 1. 16:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, és még az lenne a kérdésem, hogy mit lehet vinni ajándékba? (nem tippekre gondolok - bár azok sem jönnének rosszul - hanem inkább olyan dolgokra, amiket felengednek a gépre)
2010. aug. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!