Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyetemi gólyatáborba tényleg...

Egyetemi gólyatáborba tényleg nem lehet alkoholt bevinni?

Figyelt kérdés
Láttam én is képeken a hosszú sorokat, tényleg ennyire durván ellenőriznek? Kipakoltatják a táskát, mint a fesztiválokon? Ha igen, szerintek hogy rejtsem el a piát? Jobb szeretek magam gondoskodni az alkoholról, ott helyben beszerezni problémásabb és drágább is. Debreceni Egyetem gólyatáboráról lenne szó egyébként. Aki volt ezelőtt bármikor, tapasztalatok?

2018. aug. 15. 00:14
 1/7 anonim válasza:
2018. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%
ELTE TTK kémia BSc gólyatáborban bele sem néztek, azt vihettél amit akartál, sőt a mentorok maguk is hoztak. De valószínűleg egyetemfüggő, felsőbb éveseket kellene megkérdezned onnan.
2018. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen azt a BME-s cikket én is átbogarásztam és a válaszok alapján is az jött le, hogy egyetemfüggő. igazából azért írtam ki a kérdést, hátha erre jár egy debreceni egyetemista :D
2018. aug. 15. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Leginkább azért nem lehet bevinni, hogy bent vedd meg, az ottani "büfében", amit általában a HÖK-ösök csinálnak. Valamennyi hasznot ráraknak, de nem vészes az ár. Minőség már kérdéses. Nálunk leginkább minden aro-s volt (METRO saját márkája).
2018. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ellenőrzés. Hosszú sor volt a bejutásnál, de csak azért, hogy kihúzzanak a listáról, aláírd a jelenlétit és hogy megmondják melyik csapatban leszel.
2018. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nyugi belehet vinni!!!

Nem ellenorzik a taskakat, nincs semmi ilyesmi. Mar a belepeskor is alkohollal kinalnak😅😅

Szoval vigyel nyugodtan barmit nem lesz belole gond!

2018. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom, honnan jött ez a hülyeség, de a DE gólyatáborában nem nézik át. Sőt benne van, hogy valami hangulatjavító italt lehet hozni. A feladatoknál is van olyan, amikor inni kell, szóval ilyen problémád se lesz.
2018. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!