Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a Cinema City-s...

Mit kezdjek a Cinema City-s nyert jegyemmel?

Figyelt kérdés
A napokban mikor mentem a Cinemába, a szokásos jegy helyett egy nyert jegyet kaptam. Nem tudtam mire vélni, mert egyedül voltam így nem törődtem vele. A poén az hogy a pénztáros meg a jegyszedő se említette meg, és csak a film után "vizsgáltam" meg rendesen amikor rájöttem hogy az egy ingyen jegy lett volna bárkinek. Ez már veszett ügy, vagy bármelyik nap felhasználhatom még?

#jegy #Cinema City #nyert jegy
2018. aug. 23. 00:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, a kategóriát elrontottam.
2018. aug. 23. 00:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs rajta semmilyen jelzés, hogy csak X-edikéig lehet felhasználni, csak Y filmre, akkor nyert ügyed van.


Bemész és mondod, hogy egy ismerősödtől kaptad. Fel-e tudod használni? Ha igent mond, akkor elveszi és ingyen mozi, ha nem akkor meg ennyi volt.


Amúgy ajánlatos nem ugyanazokhoz menni, mert lehet, hogy a pénztáros sutyizott valamit.. és saját zsebre dolgozott.

2018. aug. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát sajna csak ahhoz a filmhez volt érvényes, amit végképp nem értek miért adják oda random embereknek, voltak olyanok is akik párban jöttek és azoknak jól jöhetett volna, de ez egy gagyi marketingnek tűnik hogy te is nyerj egyet. Egyébként köszönöm a visszajelzést.
2018. aug. 23. 09:13
 4/5 anonim válasza:
Kicsit félreértetted a dolgot szerintem. Nyáron a Cinema Citynél nyeremények vannak minden mozijegy vásárlása után. Ha a kódot beütöd a játék weboldalán, akkor kidobja mit nyertél, majd beírod az e-mail címed és oda kapsz egy voucher kódot, amit a következő mozizás esetén be tudsz váltani. Popcorn, nachos, mozijegy stb. Nem az a jegyed lett volna már ingyen, amit megnyertél, hanem azzal nyertél egy ingyen jegyet. Próbálom megérteni a gondolat menetet, dehát....
2018. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

*amit megvettél


Egyébként szept 30-ig lehet felhasználni.

De ha elolvastad volna a jegy hátoldalát nem írnál ilyen butaságokat.

2018. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!