Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehetek “híres” Tumblr-ön?

Hogy lehetek “híres” Tumblr-ön?

Figyelt kérdés

Egy ember se követ, pedig ha kiírok valamit, mindig rakok #-et, bekovettem egy csomó embert:/

Nem híres szeretnék lenni ott, csak jó lenne, ha egy pár ember azért követne 😅 így olyan, mintha magamnak raknék ki mindent


2018. okt. 28. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Tutorial : # ek... fajdalom halal cigi pia minden ilyesmi...

Legyel önpusztító tizeneves teenager...cigizz igyal nyugtatozz...ilyen kepeket is reblogolhatsz...lehetőleg igyekezz pár szavas okossagokat kiirni...azokon mindig van sok reblog.

Lehetőleg kerüld az ésszerű dolgokat. Tehát arra se figyelj,hogy a mondatod helyes vagy sem, csak ird ki,hogy hiányzol, és 2-3 ezer reblog vár arra a posztra...mindenkeppen azt tükrözd,hogy cigizel iszol tablettakat szedsz minden kutya füle...meg hogy szerelmes vagy, és par szavas dolgokat osztasz meg meg irsz ki...majd 1-2-3ezer követőnel dicsekedj, kiirod a posztot hogy koszonom szepen,imadlak titeket, okoskodni tudj nagyon emellett, tehat mutasd meg,hogy te mint fiatalember,mar az egesz eletet leelted egyszer, es mindent jobban tudsz,meg pszichológusnak keszulsz,es okosabb vagy. Egyeb tanácsokat sztem meg tudok adni,ha eszembe jut, ekezet meg vesszo...telefonról irtam..mire leirtam volna lement volna a nap ha figyelek ezekre,de igy is ertheto.

2018. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!