Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fejér Megyében vannak, velem...

Fejér Megyében vannak, velem egykorúaknak létrehozott szórakozóhely?

Figyelt kérdés
Nem pont olyanra gondolok,ahol az ember részegre ihatja magát.Azt tudniillik még Rólam,hogy jobban szeretem a régebbi együtteseket Pl:Queen,Bikini, Republic,GreenDay,Iron Maiden STB.Főleg normális lányokat ismernék meg.Válaszokat köszönöm,a fiúknak pacsi,a lányoknak puszi 😀🤗

2018. nov. 4. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudom a korodat, akkor honnan tudhatnám, hogy vannak-e a veled egykorúaknak létrehozott szórakozóhelyek Fejér megyében?
2018. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi,ez lemaradt 😀Szóval,15 leszek Decemberben.Mégegyszer elnézést,hogy ezt lehagytam
2018. nov. 4. 11:19
 3/4 anonim válasza:
Ismerkedj meg a népszerű hazai metálzenével Depressziós, Road, Tankcsapda hasonlók... azok gyakran koncerteznek és ha jön valamelyik menj el pár haveroddal. Nem éppen egy Green Day vagy Iron Maiden de biztos lehetsz benne hogy aki a Depressziót szerezi az jó eséllyel szerthet olyan zenéket is mint amit felsorolsz
2018. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 éveseknek szórakozóhely?? Homokozó?
2018. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!