Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy enyhítsem a bűntudatom?

Hogy enyhítsem a bűntudatom?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy nagyon ritkán szoktam bulizni. Legutóbb fél éve voltam kb vagy több. Legutóbb nagyon berúgtam, nem sokat ittam, hanem éhgyomorra, így rendesen megütött az a kevés is. Akkor annyira rosszul voltam, hogy azoknak kellett hazavinni, akikkel voltam, mert nem vett fel a taxi, nem tudtam járni és nagyon sokat hánytam. Akkor is szörnyen éreztem magam utána, így nem is nagyon ittam meg bulizni sem mentem azóta. Most egy szülinapi buliban voltam egy szórakozóhelyen. Két kört ittunk, tehát kettő rövidet, bár előtte otthon ittam boros kólát, valószínűleg azt nem szerette a gyomrom. Nem is volt vagy 2 óráig semmi bajom, aztán elkezdtem nagyon hülyeségeket beszélni egy srácnak, semmi sem volt belőle igaz, szerintem azt hitte, gyogyós vagyok. Aztán éreztem, hogy nem az igazo a dolog, úgyhogy felhívtam apumat, hogy vigyem haza, és akivel voltam is jött velem. A kocsiban nagyon rosszul lettem és lehánytam magam, szerencsére az ülést nem. Apum nem haragudott, azt mondta előfordul, de én nagyon szégyenlem magam és bűntudatom van. Tudom, hogy mindenkivel előfordul ilyen, meg hogy ne csináljak belőle nagy ügyet, de hogy? Veletek volt már hasonló? Ti mit gondoltok, tényleg csak eltúlzom?

20/L



2018. nov. 11. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg és mielőtt legközelebb elmész inni,tegyél róla,hogy ne éhgyomorra meg ne sokat. :) csak vigyázz magadra egy picit jobban.
2018. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Illetve figyelj oda, hogy mit iszol...Pl botroskólát ne, mert a kólában lévő cukrtól és szénsavtól jobban berúgsz, ez igaz hosszúitalokra és minden cukros koktélra.Igyál inkább fröccsöt, mert abban ugye legalább szóda van, vagy sört, mert az eltelít, és ne rövidezz, az mindenkit hányatat...de én akkor érzem magam a legjobban ha fröccsözöm és max egy vodka-redbull, ha nagyon ki akaruk rúgni a hámból és támcolni is...
2018. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!