Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen hobbiban tudnám kibonta...

Milyen hobbiban tudnám kibontakoztatni az alkotói vágyam?

Figyelt kérdés

Mar egy jó ideje el bennem a vàgy hogy muszàj alkotnom valamit:D probaltam mar sok mindent rajzolást, festest, egy konyvet irni(mert sok ötletes van imadok fantaziàlni), de igazàbol eddig nem volt olyan dolog ami lekötött volna. Esetleg milyen hobbit tudnàtok ajanlani?

17/l



2018. nov. 11. 21:02
 1/2 anonim válasza:

Szoba dekoráció. Nekem sok elképzelésem van jelenleg a szobámmal kapcsolatban. Kb. Minden berendezési tárgyat lecserélek. Növényeket (bonsaiokat) teszek majd be. Csak egy baj van, hogy ennek az alkotásnak van egy szép összege, még úgy is, hogy mindent magam csinálnék.


Ha ennyire az alkotás visz téged, akkor én a festészetet, esetleg mint én a bonsai fa készítést tudnám ajánlani. Engem megnyugtat a természet, ezért is szeretek róla beszélni, alkotni stb. Vagy van még ami számomra az alkotáshoz tartozik az a ház rajzolás. Kivűl, belűl, gepeszeti rendszerrel, látvany tervvel. Eddig még csak egyet kezdtem el, de már most büszke vagyok magamra, hogy belevágtam és a csupasz vázát megrajzoltam a háznak. :)

2018. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kötés vagy horgolás például egy jó hobbi, én nagyon szeretem. Tudsz magadnak teljesen egyedi ruhákat, táskákat készíteni, vagy esetleg játékokat, ha van a családban kisgyerek. Na meg tudsz saját készítésű ajándékokat készíteni, én már a család összes nőtagjának kötöttem vagy horgoltam sálat, apukámnak sapkát, az unokaöcsémnek meg egy csomó játékot :)

Megtanulni sem nehéz, YouTube-on rengeteg magyar nyelvű oktatóvideó van fenn.


Vagy esetleg nézz körül ezen az oldalon: [link]

Itt rengeteg ötletet, technikát találsz, ha alkotni akarsz valamit, pl. ékszerkészítés, lakásdekoráció készítése, újrahasznosítási ötletek, bútorfelújítás, kertészkedés, stb.

2018. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!