Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » YouTuber szeretnék lenni....

YouTuber szeretnék lenni. Hogyan csinálják és mit szeret a közönség?

Figyelt kérdés

YouTuber szeretnék lenni. Szeretném tudni, hogy mit szeret az emberek többsége.

1. Mit szeretnék az emberek?

2. Hogyan kezdjem el?

(már van mikrofonom és fejhallgatóm ezt skypehoz használom de jó YouTubera is)

3. Tudtok jó, menő neveket?

4. Milyen képernyőfelvevő alkalmazás tudtok ajánlani ami nem csak 10 percet hanem pl 40 percet is fel tud venni vagy akár limit nélkül.

A letöltését link én légyszi!!

Értelmes kommenteket szeretnék! Előre is köszönöm!!



2018. dec. 15. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az első pontba tudok segíteni.

Nem az a kérdés mit szeretnek, hanem te mihez értesz??

Pl van aki a játékokért van oda, ha pl jól játszol akkor mehet az. Ha úgy van csinálhatsz próbálj meg nem nevetni videókat kreálni és tesztelni másokét.

Esetleg life hack videókat is csinálhatsz azok is eléggé nézettek. Ha értesz a technikához akkor azt is magyarázhatod. Az emberek sok mindent szeretnek. De te mihez értesz??


(Pl én youtube-on csak life hack-et, vicces videókat (csak sajnos egyen se tudok nevetni), meg egy game play csatornát nézek csak azt se teljesen magamtól. Néha filmet vagy valamit. De körbe nézhetsz minden fajta videó kategóriának van nézettsége, ha valóban szakértő csinálja.)

2018. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A hármas ponttal meg rá érsz foglalkozni, ha lesz téma.
2018. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha videós szeretnél lenni, akkor valószínűleg a hírnév az ami érdekel és nem a minőségi, tartalmas, egyedi, őszinte videós! ha tényleg érdekel téged ez a világ, akkor valószínűleg 10 év múlva is azt fogod csinálni és szeretni! Mert ha egy idő után úgy érzed, hogy nem kifizetődő amit csinálsz, akkor fel adod és nincs értelme amit bele öltél eddig és megint úgy érzed nem találod a helyed, kitartóan kell ezt folytatni, persze ha őszintén ezt akarod és erre vágytál?
2018. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel Youtuber, mert semmi egyéni ötleted nincs. Trash-ből van elég az oldalon, több nem hiányzik oda. Te csak híres akarsz lenni és utánozni azokat akik már befutottak, mert a mai gyerekeknek már ezek az emberek a példaképei, nem a sztárok. Csak az amit néhány videós pár év alatt elért, te nem fogod tudni produkálni, de leutánozni sem, mert ott elakadtál hogy fogalmad sincs milyen néven, milyen témában is mit hozz létre. Az ilyennek nincs is helye Youtube-on, maradj inkább nézőnek.
2018. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kivétel ha hajlandó vagy full kretén hülyét csinálni magadból hétről-hétre. Akkor inkább hajrá!
2018. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nem dehogy... Jó... Egy kicsit hülyén írtam ki a kérdést... Én már 2 éve szeretnék videós lenni csak nincs ötletem. Vagyis van 1-2 csak nincs mivel felvennem. Nekem is visszaolvasva a kérdésemet kicsit tényleg ilyen hírnév éhes embernek tűntettem fel magam ebben a kérdésben...
2018. dec. 16. 19:35
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy már van nevem
2018. dec. 16. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit szeretnének az emberek? Csak a magamét tudom: jó lenne, ha nem csak angolul találnék szakmai fortélyokat bemutató videókat, már lassan inchben számolok... Meg még egy nyelvben nem mélyülnék most el csak emiatt. Zeneelméletet is jó lenne magyar szájbarágós videóból megismerni normálisan. Hangszerek alapjait, zeneszerzést, hangszerelést nemkülönben. Barkácsgépek, hétköznapi kerti kisgépek, mindenféle szerszámok, eszközök tesztjeit is szívesen nézném magyar agytól, magyar humorral. Szeretnék egy nem drága, de elég jó garázst építeni, elég kevés teljes megépítést videóznak végig magyarul, még kevesebbet látnak el a megértéshez elegendő magyarázó szöveggel.
2018. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd meg a népszerű jutuberek milyen videókat csinálnak, és akkor azt valszeg szeretik az emberek; de azért lehetőleg ne másolgasd a többieket;

mert eleve, ha szeretnél videózni, kellenek azért saját ötletek; meg amitől te te vagy ilyen egyediséget belevinni.

Szóval ötletek nélkül elég nehéz hosszútávon videózni.

Lehetsz pl vicces, vagy viccesen kifigurázós, lehetsz pl paródiakészítős, meg beszélhetsz pl digitális cuccokról, vagy játékokról, csinálhatsz zenéket, meg zenés feldolgozásokat, nemtom milyenek vannak még:D

Az a legkirályabb, amikor te kombinálsz ki magadnak valami saját nevet; pl ha valaki kitalál valami királyat, nem is feltétlenül biztos, hogy szívesen adná oda; de legyen frappáns és könnyen megjegyezhető:)

2018. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
49%
legyél olyan, mint Dazis, ő a legjobb!!
2019. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!