Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen amerikai neveket...

Milyen amerikai neveket adnátok nekik?

Figyelt kérdés

Szeretnék írni egy könyvet. Csak fogalmam sincs hogy mit adjak nevet a szereplőknek.

2 meleg srác, 2 leszbikus csaj, 2 heteró fiú, 1 heteró csaj.


*homofob megjegyzéseket nem kérek!*



2018. dec. 29. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

1. Mégis mióta befolyásolja valaki nevét a szexuális orientációja?? Bőven elég lett volna annyit mondani, hogy "4 fiúnevet és 3 lánynevet léccci!!"

2. Azt mondja, "amerikai". Szívem, az "amerikai" semmit nem mond. Tudod te, mennyiféle ember él az USÁ-ban? Valami etnikai hátteret megadhattál volna.


[link]


Pipáld kis az Englisht, pipáld ki a 'random'-ot a surname-nél, és válaszd ki, hogy férfi vagy női nevet akarsz. Bumm. Ha az elsőre kiadott név nem tetszik, nyomogasd a jobb felső sarokban található Regenerate gombot.

2018. dec. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
te ne akarj könyvet írni ha még nevet sem tudsz adni a szereplőknek
2018. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek mind a két válaszolóval. Én is meleg vagyok, de a nevem nem befolyásolta a szexuális orientációmat. Illetve a nevemet sem amiatt kaptam, mert a szüleim feltélezték, hogy a nők fognak érdekelni és olyan nevet adnak, amiből mindenki leszűri, hogy leszbikus vagyok.


A másik meg: ez 1 darab tulajdonság mindegyik szereplőről. Kettő, ha belevesszük a nemüket. Ennyi alapján hogy nevezzük el? Ha még azt írtad volna, hogy az egyik csajszi tomboy ráadásul rendesen felvágták a nyelvét és elég vagány, akkor azt mondanám, hogy valami rövidebb, erősebb hangzású nevet adjunk neki. (Bár én az ilyen jellemű karaktereknek simán adnék hosszú és kifejezetten nőies nevet. 😈)


Az én karaktereim csak olyan neveket viselnek, amik nekem tetszenek. (Nyilván.... :D ) Vacillálgattam eleget némelyiken, de soha nem a személyiségük alapján kapták a neveiket. Főleg nem a szexuális beállítottságuk miatt. A külsejűk is csak annyiban befolyásolt olykor, hogy néztem az arcukat és próbálgattam rájuk a neveket. Egy idő után összenőtt a személyiségük és a nevük, egyiket sem tudnám már máshogy nevezni.


Te is keresgélj neveket vagy a már meglévő kedvenceket oszd szét közöttük. Amerikában majdhogynem bárminek elnevezheted a gyereket, elég széles a választék, nem hiszem, hogy ne találnál kedvedre valót. Annyi tanácsot adnék, hogy próbáld meg kerülni a nagyon népszerű neveket es ne gyere egy kitudja hányadik Erick, William, Sophia, Chloe, stb nevű főhőssel.

2018. dec. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy jó ugródeszka lehet az is, ha elkezdesz szavakat fordítani. Peldául egy népszerű név: Hope. Vagy a virág nevek között is szét nézhetsz, ott is vannak nagyon hangzatos nevek.
2018. dec. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha könyvet akarsz írni, akkor annyira legyél már kreatív, annyira legyen már fantáziád, hogy a neveket te találod ki!:) Szerintem olyan jó érzés, amikor elnevezheted a törtéeneted szereplőit!!:) Engem ez mindig örömmel tölt el, ez mindig izgalmas:) Amúgy akár még kitalálhatsz vadi új neveket is:)

Amúgy pl Alex, Leslie, Jamie, Billy/Billie, Al/ Elle ; ezek asszem ilyen unisex nevek. Mármint írásban a Billie a lány, meg az Elle:) Ja meg tényleg Alan is a fiú, Ellen is a lány:) Amúgy lehet Terry mint Tereza vagy mint Terence/ Terensz; stb. Ja meg pl lehet Maxima is csaj és Maximilián a fiú. És akkor röviden Max/Mex.

2018. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Igaz nem ismerem a történeted de a szereplők alapján eléggé 1tucatnak tűnik kezdve ott h előbb tudod a szexuálos orientációjukat mint a nevüket :D

Szv van egy olyan selytésem h egy tipik LNBTQWDGazyzRhyszgTg történettel készülsz aminek a tanulsága h a szerelem mindig győz.


Nem vagyok homofób csak egyszerűen kicsit lerágott csontnak érzem a témát

2019. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!