Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Letiltották a facebookom, és...

Letiltották a facebookom, és több ismerősömét is, miért?

Figyelt kérdés
Az instagramom össze van vele kapcsolva, és nem akarom elveszíteni.

2019. jún. 16. 23:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/126 anonim ***** válasza:
82%
Előző, igen, ez ami valóban szánalmas.
2019. jún. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/126 anonim ***** válasza:
68%
Tudtok valami fejleményt mi ez az egész?
2019. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/126 Anna0728 ***** válasza:
68%
Egy cikk szerint valószinűleg csak szerver hiba,és nem köthető a huaweii mobilokhoz sem, sem pedig politikai dolgokhoz. Az utóbbit gondoltam , mert nekem a érgen megosztott dolgaimon kívül semmi nincs azadatlapomon.
2019. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/126 anonim ***** válasza:
68%

Másik kérdéshez tették a linket:

[link]


Hát kíváncsi vagyok tényleg helyre állítják-e. Nálam természetesen ugyanúgy semmi változás, gondolom nektek sem.

2019. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/126 anonim válasza:
78%
Ma reggelre engem is tiltottak minden fb-hez kapcsolódó fiókomból. De ami meglepő volt h a messengeren újra regisztráltam a teloszamom alapján és bedobott egy felhasználót h már van acc-om. Érdekes ez így.
2019. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/126 anonim válasza:
78%
Engem is tiltottak. Este nagyba beszélgetek majd közli hogy erősítsem meg a személyazonosságom és ennyi. Rámegyek, le vagyok tiltva. Bármire kattintok nem hoz be semmit. Vicc az egész. Az instám is ment vele...
2019. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/126 anonim ***** válasza:
67%

Na, ide is leírom: május elején minden ok nélkül letiltották az addig három és fél éven át vitt FB-oldalamat, azon a címen, hogy "közösségellenes" vagyok a fényképeim alapján. Sajnálom, hogy nincs elég pénzem, mert szívesen beperelném emiatt a megalázás miatt a Fb-ot.


Az alábbi képek voltak "közösség-ellenesek":


- harmatcseppes, őszi lehullott falevél (avar),

- temetői angyalka szobra,a mely egy fiatalon elhunty lány sírja felett áll

- japán fa, közelről, aminek vérbükk színű a levele,

- a saját gyerekkori képem

- a házastársam fényképe, közelről. stb.


Sem ismerős, sem egyéb mást poszt, soha. Jogász végzettségűként kizárólag jogilag korrekt anyagot használtam posztként. A többi mind saját kép.


Elküldtem mindent, igazolásként, többszsör is, mostanra úgy veszem, hogy EZ a Fb. Hamarosan lesz saját oldalam, és magasról teszek a FB-ra. Ha egy monopolhelyzetben levő szolgáltató ilyen mértékben megbízhatatlan, és agresszor, akkor számomra többé nem téma. Az ilyen felület használhatatlan.

2019. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/126 anonim ***** válasza:
80%
Engem és 4 haveromat is letiltottak, viszont mi valóban megszegtük a szabályzatot.
2019. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/126 anonim ***** válasza:
68%
Én próbáltam menteni a menthetőt és tegnap elküldtem a jogsimat. Ma reggel ellenőrizték és megerősítették. Nem tudom a töröltekkel miért nem foglalkoznak...
2019. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/126 molmih89 ***** válasza:
76%

Hello!

Engem is tiltottak tegnap délután,nem sértettem meg semmi féle szabályzatot!

Remélem tényleg csak valami összekavarodott a facebooknál és vissza állitják a profilomat,na meg mindenki másét.

Mert ugyebár sok emlék köti oda az embereket.

Én arra is gondoltam nem e a telefonomon történö rendszer frissités miatt történt ,mert reggel frisitett valami android 9.1.0 P-re

lehet ugy érzékeli a facebook az uj rendszert hogy ujj a huawei telefonom??

Lehetséges hogy ez áll a háttérben?

Várom válaszaitokat!!!

2019. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!