Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Draco Malfoy vs Neville...

Draco Malfoy vs Neville Longbottom? Melyikük erősebb varázsló (tanonc), ki nyerne?

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Az előbbi nyerne, Neville nem egy ügyes varázsló.
2019. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha az utolsó filmben látottak alapján nézzük szerintem 1000%, hogy Neville. Sokkal bátrabb(Draco csak nagypofájú), meg azért már volt harci tapasztalata addigra.
2019. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha 7. év végét nézzük akkor Neville. Ha előbb, mondjuk 5. kötet (és Dumbledore serege) előtt viszont Draco.

Azonban ha van felkészülési idő akkor Neville-nek adnám. Biztos vagyok benne hogy szerez valami varázsnövényt amivel meg tudná nyerni.

2019. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ahogy az elözőek irtak az 5.be Dumbledore serege elött Draco

A 7.be mar Neville

Nezzünk párhuzamokat más szereplökkel

6.rész: Harry vs Draco Harry septus semprával egyből legyőzte Dracot

7/2 resz Molly Weasley vs Bellatrix a lekomoyabb pálca párbaj

-Bella nem gyenge gonosz varazsló

Neville szüleit kinozzta Siriust egyből legyőzi De hog Molly le tudta győzni az komoly és ez is csak az anyatigris ösztön miatt sikerült

2019. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!