Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

A Legendás állatok filmek mennyire szorosan kapcsolódnak a Harry Potter filmekhez?

Úgy értem van utalás a Harry Potter szereplőire, cselekményére bennük? Vagy bármilyen egyéb módon kapcsolat a két széria között?

máj. 21. 15:31  Privát üzenet  

A válaszok

Heló!

Vannak kapcsolatok, és utalások is (más kérdés, hogy a film és az ötletek mennyire jók)

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 21. 15:51 Privát üzenet
szinte semennyire. beleerőszakoltak pár karaktert a Harry Potter szériából, nem zavarta őket, hogy a timeline nem stimmel

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 21. 15:53 Privát üzenet
Vannak utalások, az elsőben nem sok, a másodikban láthatjuk például a fiatal Dumbledore-t és a Roxfortot. Nekem tetszett, de azért nem adja át (nekem legalábbis) azt az igazi HP feelinget:)

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 21. 16:08 Privát üzenet

Elvileg a széria előhaladtával egyre jobban fognak kapcsolódni egymáshoz. A következőben már a fiatal Voldemortnak élnie kell időrendileg, persze aztán ki tudja, hogy őt beleszövik e bármilyen formában is.

Eddig pedig ahogyan azt előttem is írták, a Roxfortot láthattuk és a fiatal Dubledoret és a fiatal McGalagonyt is valamint megjelent benne a Mclaggen név is amit a Harry Potter hatodig szériájában ismerhettünk meg.

Kíváncsi leszek, hogy a végén mennyire sikerül közel hozni egymáshoz a két sorozatot, sajnos a következőre 2021 novemberéig kell várni még.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 27. 17:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Harry Potter avagy Bosszúállók?
A Hux tárbornokot alakító színész mikor szerepelt a Harry Potterben?
Harry Potter :Ti szeretitek ezeket a szereplőket és ha igen/nem akkor miért?
Az embereknek miért csak Rey szuperképességeivel van bajuk?
19 évesen gáz hogy még mindig rajongok a Harry Potter filmsorozatért?
Szerintetek a híresebb videósok közül ki melyik házba kerülne a Roxfortban?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!