Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az hogy van hogy az Ostwind 3...

Az hogy van hogy az Ostwind 3 sehol nincs feltöltve még feliratosan sem, de az Ostwind 4 youtubon teljes magyar szinkronnal fent van?

Figyelt kérdés

#menedék #a menedék #Ostwind3 #Ostwind4
2019. júl. 29. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
A film fel és letöltés illegális tevékenység Magyarországon, még ha mások azt hazudják is neked itt, hogy nem az! A BTK szerint 100ezer forint alatti károkozásnál szabálysértésért visznek be, a felett pedig bűncselekményért!
2019. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Hülyeség amit az első ír, a folyamatosan csökkenő értékelése a konstans 0%-os válasza alátámasztja ezt. A témát csak súroló oldalak félreértelmezése és abból levont téves információ terjesztése nagy magabiztossággal még nem jelenti azt, hogy igaza van. Az pedig egyenesen rossz hozzáállás, hogy "mindenki hazudik, csak én nem", ez nem érv.


Magyarországon legális a letöltés, és a feltöltőket sem üldözik, így felesleges ezt minden letöltős kérdés alá odaírni, főleg hogy nem ez a kérdés, és senkit nem érdekel hogy szerinted - tévesen - mi a törvény.

2019. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bandi95 válasza:
A harmadik része FENT VAN MAGYAR FELIRATTAL. Én írtam hozzá!
2019. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!