Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem túlértékeltek...

Csak szerintem túlértékeltek a Marvel filmek?

Figyelt kérdés
Azért ezek nem olyan filmek szerintem, hogy +90% fölött legyen szinte mindegyik értékelés. Vegyük pl. a Párducot a 96%-jával.

2019. júl. 29. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Hogy határozod meg mi túlértékelt? A közönség nagy részének tetszenek a filmek és ezt tükrözik az értékelések. Nem a művészeti értéket, nem a minőséget, csak hogy mennyire tetszett az embereknek. És a Marvel filmek sokaknak tetszenek. Így hogy túlértékelt?
2019. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Kine mi a túlértékelt?

Nekem a Forest Gump túlértékelt, mindenki más imádja.

Neked pedig a Marvel filmek túlértékeltek. Ez teszi egyedivé az embert, hogy lehet saját véleménye.

2019. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Ad még bárki is a "kritikusok" véleményére? Belőlük, aki nagyobb nevű (online) magazinban publikál, kétféle létezik. Az egyik, akik megvesztegetnek, a másik, akit megzsarolnak a jó értékelésért. Szerintem nagyon kevés ember van, akinek a szemében nem veszítették el már nagyon régen a hitelességüket.
2019. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
81%

A helyén kell tudni kezelni a filmeket. A marvelek hollywoodiak, tehát a céljuk a szórakoztatás, nem esztétikai örömszerzés.


Szórakoztatóipari terméknek tökéletes, annak vedd, ne művészeti alkotásnak.

2019. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a CGI és az összes többi számitógépes trükk/jelmez lenyügözö, ilyen szempontból kicsit sem túlértékelt. A karakterisztika néhol eléggé egysikú (sikitani tudnék Thanostól, annyival többet ki lehetett volna hozni belöle), alapjában humoros, élvezhetö, mulattató. A castról csak annyit: mind jó szinészek, tényleg, de nem értem, hogy hogy tudnak igy alakitani bármiféle beleélés nélkül. Még azt se tudták, hogy hány végtelen kö van, nemhogy melyek azok (még Josh Brolin se!!). Hát könyörgöm, Ledger élte bele magát igazán (najó, ö túlságosan...).
2019. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!