Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincs Így neveld a...

Bagira1883 kérdése:

Miért nincs Így neveld a sárkányodat 4?

Figyelt kérdés
Egy kicsit jobban utánnanéztem ennek, de semmit se találtam. Tudom, hogy nem lesz, de valaki tudja, hogy miért? Kérlek segítsetek!
2019. júl. 29. 22:37
1 2
 11/13 Acvarius ***** válasza:
A Hazatérést hol lehet megnézni?
2020. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Mozi.film/Only válasza:
100%

Szerintünk: Lesz Így neveld a Sárkányodat mivel a 3 részében az volt majd vissza jöhetnek ha mindenki elhiszi hogy a Sárkányok jók nem rosszak.

És azért is lehet mivel abba a kis epizódban ahol Hablaty megmutatja a Felnőtteknek és a Gyerekeknek hogy a sárkányok nem rosszak ez a kis epizód lehet hogy épp arra akart minket rávezetni hogy kezdik meg hitetni (meg érteni) az emberekkel hogy a Sárkányok jók. És majd vissza jöhetnek.

2020. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Mozi.film/Only válasza:
27%

Ja és még jó lenne ha lenne

4-rész mivel a 2-dik és a

3-dik résszből sem derült ki mi történt a fő gonoszokkal csak bele estek a Tengerbe és ennyi volt. Ha én lennék a tervező utolsó részre vagy 4 részét úgy csinálnám meg hogy ezt a 2 fő gonoszt akivel nemtudjuk mi lett igazából beraknam a film-be és együtt harcolnanak míg Hablaty meg nem gyözné őket is mivel őneki ez volt az álma hogy mindenkit meg gyözzön arról hogy a Sárkányok ugyan olyanok mint ők és velük kell élni vagy is inkább úgy mondom. Nem velük hanem együtt. És a végére míg Hablaty és a törzsek (vikingek) harcolnak a két fő gonosszal és mikor még győzi őket jönnének ki a sárkányok és szabadok lennének.

2020. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!