Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagy baj ha 50 évesen oda...

Nagy baj ha 50 évesen oda vagyok a Harry Potter könyvekért?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta nagyon szeretem, de nem csak a könyveket hanem a filmeket is.
2019. júl. 31. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Az első könyvet 1997-ben adták ki, azaz 22 éve. Azt állítod hogy kiskorod óta szereted őket, illetve hogy 50 éves vagy.


Szerinted hol van a hiba?

2019. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Elnézést javítom.

30 éves vagyok. Csak az autokorrekt félre irta, most vettem észre.

2019. júl. 31. 20:50
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne baj? Nem igénytelen gyerekeknek írt ponyva irodalom, hanem egy remek sorozat, tele igenis felnőtteket is érintő témákkal, mint barátság, szerelem, árulás, veszély, hűség stb. Amúgy is, olvasni semennyi idősen nem "gáz", ahogy filmet nézni sem. Én ugyan még "csak" 23 vagyok, de nem látom miért lenne gond 30 (de akár 50) évesen szeretni a HP-t. Én is szeretem, és szeretni fogom szerintem mindig is. A Legendás állatok filmek is nagyon tetszettek.
2019. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy baj! Az se lenne baj, ha 50 évesen szeretnéd, az se, ha 70 évesen.

Én is imádom őket, kétlem, legalábbis remélem, hogy ez nem fog megváltozni.

A filmeket felnőttek rendezték, írták át, rendezték be, stb. Ők is szeretik ezt a világot.


18/L

2019. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bajnak tartod azt, amit szeretsz?

Ezen gondolkozz el! Csak nem depis vagy? Van kivel beszélgetned erről? Van, aki meghallgat?

2019. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok, szinte minden évben végig nézem a filmeket elejétől a végéig. Tavasszal vettem egy Harry Potteres felsőt és az összes filmet megvettem DVD-n.

Az összes könyv megvan.


Miért lenne baj? A korosztályunk része, plusz a szereplők is szinte velünk egyidősek, a szemünk láttára nőttek fel.

2019. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazából a húgom mondta hogy én még jobban oda vagyok érte mint ő. Ezt akkor mondta amikor a netem néztem egy nagyon szép Griffendéles pulóvert. Nem tudtam elmenni mellette "rendelés nélkül" úgy hogy megrendeltem. A barátom is nagy rajongója a könyveknek és meg van neki Harry, Ron és Hermione pálcája is. A húgommal ezen nőttünk fel. Csak hát azért én mégis 30 vagyok ő pedig 16.
2019. aug. 1. 07:34
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy, hogy hogyan fogalmazod meg: A könyvekért vagy oda, vagy a Franchise-ért vagy oda? Mert ha nem tudod megállni, hogy ne vegyél egy potteres bármit neten, akkor lehet, hogy nem is a könyvekkel és a filmekkel van gondod. Ugye?
2019. aug. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Persze hogy megtudom állni, de már hónapok óta nem néztem semmi Potteres cuccot, és a napokban láttam a tv-ben ezért kicsit nézegettem és ez az egy meg tetszett.

Jobban a könyveket szeretem.

2019. aug. 1. 07:50
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

"Nem tudtam elmenni mellette "rendelés nélkül" úgy hogy megrendeltem."

vs

"Persze hogy megtudom állni"


Bizony itt van egy nem egészséges tagadás, amit érdemes lenne kitárgyalni egy szakértővel :)

2019. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!