Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking dead jó vagy...

The Walking dead jó vagy rossz sorozat?

Figyelt kérdés

2019. aug. 9. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Valakinek jó, valakinek nem.
2019. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

A 10. évadba lépve elég sok sorozat megfárad már. A nézettségi statisztikájából is jól látszik, hogy már az arany korszakán túl van a sorozat, a legjobb időszakában az átlag 12 millió néző a végére átlag 4-re esett vissza:

[link]


A nézők talán legnagyobb tévedése, hogy azt hiszik ez egy zombi-horror-akció mindenféle slasher meg kaszabolós stílusban, és ezt várják el tőle. Pedig ez csak egy túlélős dráma egy poszt-apokaliptikus világban, ahol a zombik díszletek.

2019. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Én nem kedveltem, nem szeretem a horrort, aztán szerintem pont a 87%-os előttem válaszoló írta, hogy pont nem erről szól a sorozat, azóta megkedveltem, várom a következő évadot, bár a 9. évad befejező részét nem néztem meg, mert állítólag rossz és semmitmondó, ezért bevárom a 10. évad 1. részt :)
2019. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
egyértelműen rossz, mondom ezt, hogy sokáig szerettem
2019. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Én 5 évadot láttam, a 4. évadig tetszett, de aztán meguntam hogy szinte mindenki meghal. Összességében szerintem megéri elkezdeni, mert tényleg az első 4 évad az jó
2019. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jó sorozat. De kinek mi.Persze sokaknak fingjuk sincs miről szól igazából és rögtön lehúzzák.
2019. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem tudom te az vagy e akivel már megbeszéltem. Mindenesetre ezt a "nem értik és azért szar" dolgot én nem erőltetném. 10 millió ember nem azért hagyja ott a sorozatot mert hirtelen elfelejti miről szól. Nem pont fordítva igaz? Értik miről szól,ezért nézik,nagy a nézettség. Aztan a producerek elfelejtik miről szól,szar lesz a sorozat,emberek nem nézik. Ilyen egyszerű. Nem arról van szó,hogy ne is élvezd,mert más szarnak modnja,de ne ez legyen az érved hogy "nem értik". Ez úgy hülyeség ahogy van. Nézd,mert szerinted jó :)
2019. aug. 15. 15:10
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Azért a Walking dead-nek nincs mély sztorija, hogy ne lehetne érteni miről szól. A túlélésről, és ennyi. Ettől mélyebben pedig a fajfenntartásról, mert mindig megpróbálnak egy olyan stabil és állandó életteret kialakítani, ahol végleg letelepedhetnek, és az utódokat is felnevelhetik biztonságban.

A maradék felszínes dolog pedig a hatalmi harc meg farokméregetés, ki keményebb csávó.

2019. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó:Köszönöm. Azért ez nem a világmegváltó gondolkodtató sorozatok egyike. A Westworldnél kezdődik és az alap csak.
2019. aug. 15. 15:19
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
pont, hogy a készítők felejtették el, hogy miről kéne szólnia:D
2019. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!