Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez a jelenet mikor szerepelt...

Ez a jelenet mikor szerepelt a Marvel kapitányban?

Figyelt kérdés

[link]

Elvileg az elején kellett volna lennie, amikor masíroznak a hajóra, olyan 4-5 perc körül, de bárhogy néztem nem láttam ezt a részt, mikor Ronan mellett mennek el, pedig a trailer meg a promók mind ezzel voltak tele. Ez az extended versionban van, vagy mikor?



2019. aug. 14. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kivágott jelenet, vagy alapból nem is szánták a filmbe.

Legalábbis nem rémlik, hogy benne lett volna.

2019. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy nekem sem rémlik.

De ha kivágott jelenet, akkor miért van benne a trailerben? Sőt ha nem is szánták a filmbe, akkor egyáltalán minek forgatták le?

2019. aug. 14. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:

"De ha kivágott jelenet, akkor miért van benne a trailerben? "

Mondjuk mert a trailer idején még nem létezett a kész film, így nem lehetett tudni melyik jelenetek nem szerepelnek majd a végleges változatban.


"Sőt ha nem is szánták a filmbe, akkor egyáltalán minek forgatták le?"

Mondjuk mert az előzetesbe szánták.

2019. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen van amit csak az előzeteshez csinálnak, de a kész filmbe nem kerül bele. Hogy minnél kevesebb legyen a spoiler.

A Végtelen Háború és a Végjáték trailerei is tele voltak felnemhasznált/módosított jelenetekkel.

2019. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!