Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen harry potteres oldalnév...

Milyen harry potteres oldalnév ötletetek van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A minap létrehoztam instán egy hp-s oldalt (blogot) elég béna névvel és meg szeretném változtatni valami kreatívabbra. Olyanok érdekelnének, mint például a napiharry. Rövid és találó. Nekem viszont ehhez nincs kreativitásom, szóval kérlek, segítsetek! ☹️

#Harry Potter #aktív oldalak
2019. aug. 19. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Napipotter
2019. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rowlingfigyelo, ahol beszámolsz arról, milyen érdekes változtatásokat emel be az írónő a hp kánonjába. Pl hogy a repülő autó, amivel a 2. részben harry-ék elrepültek az iskolába, valójában elektromos volt, gilderoy lockhart verte a feleségét, crag néger volt, a malfoy család zsidók deportálásakor szerezte a vagyonát, stb
2019. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. A napipotter az olyan, mintha másolnám, a rowlingfigyelo meg túl hosszú. de tényleg nagyon köszönöm, ezzel is sokat segítettetek! Egyéb ötletek?
2019. aug. 19. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Mugli-kátor


Varázs-apanázs


Napi-kvibli


Bűbáj-szemle

2019. aug. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
olyanokban kellene gondolkozni, ami instagram felhasználónév. Úgy értem, kisbetű és ékezetmentes
2019. aug. 20. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:

harryposter (Haha, mekkora szóvicc)

pottergram

potter_insta

meg kb. 800 másik a Potter és instagram összerántásaiból

2019. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!