Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Végjáték spoileres kérdés!...

Végjáték spoileres kérdés! Honnan emlékeztek erre?

Figyelt kérdés
Amikor az új csettintés visszahozza az elporladt hősöket, Pókember újságolja Tonynak hogy elájult meg mire felébredt Tony eltűnt, Strange meg ottmaradt stb. de ő ezekre honnan emlékszik? Mert ha elporladt akkor meghalt, ha viszont visszahozták akkor életben maradt ergo nem történt meg a csettintés. Tehát ő mint szenvedő fél nem emlékezhetett volna erre semmiképpen, ellentétben Tonyval aki életben maradt még az időutazás előtt, tehát az új, visszacsinált jelenben is emlékezett az alternatív múltra. Póki viszont az egyik verzióban halott, ergo nem emlékezhet, a másikban pedig életben maradt, azaz a haláleset nem történik meg, így megint csak nem emlékezhet valamire, ami nem is történt meg. Ez így hülyeség, lehetetlen. Az eredetileg elporladt hősök közül senki sem tudhatta mi történt vele ennek a logikának a nyomán.

2019. aug. 29. 21:00
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, pont azért próbáltam példákat is írni hogy mit miért nem értek vagy gondolok úgy ahogy, engem végig a logikus gondolkodás vezérelt. De bevallom, az egyetemi analízis órák óta nem dolgozott szerintem ennyit az agyam, pont nem egy Marvel-mozitól vártam hogy így lezsibbaszt agyilag és elgondolkodtat. Így hogy 82% felvázolt egy grafikát, megvilágosodtam. 100%-ban minden még nem tiszta, de a lényeget már értem, és ez a lényeg. Szóval köszönöm mindenkinek. :)
2019. aug. 29. 23:23
 42/43 A kérdező kommentje:
#40 Igen, igazad van. :D Külön örülök hogy normális, részletes, ténylegesen témába vágó és magyarázó válaszokat kaptam, valamint érdemben, érvelve vitáztunk/magyaráztunk, és nem az anyázás meg a trollkodás ment, nem sűrű ez manapság errefelé (meg máshol se nagyon). De a Marvel összehoz, úgy néz ki. :D
2019. aug. 29. 23:25
 43/43 anonim ***** válasza:
Végülis ez a Bosszúálló filmek lényege. Együtt erősebbek vagyunk és tartsunk össze :D Oké egyre később lesz egyre nyálasabb leszek.
2019. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!