Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett az Aki...

Nektek hogy tetszett az Aki bújt film?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó lett. Van egy kis poénos beütése ami nagyon jó és a csavar is a vége felé.
2019. szept. 3. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én őszintén megmondom még nem láttam a filmet, de a trailer alapján sok jót nem várok. Úgy néz ki a készítők nem tudták eldöntetni hogy vígjátékot vagy horrort akarnak csinálni. A kettő együtt nem megy. Vagy legyen egy filmidegtépő, körömrágós, reszketős, vagy legyen egy könnyed poénos szórakozás, de az ilyen "10 perce izzik a levegő, aztán hirtelen felbukkan valaki egy zombi maszkban és elneveti magát hogy De jót fingottam!" - az ilyen az minden csak jó nem. Azért egy esélyt adok neki, de sok jót nem várok, az ilyen filmek rettenetesek szoktak lenni, nekem szokott égni a pofám.
2019. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett. Ne várj olyasmit mint a Horrorra akadva filmek amiken folyamatosan van valami vicces.

El csattan pár vicces rész. Főleg a káromkodás adja a poénokat. De a film nagya az szerencsére a horror kategóriában marad. A lezárás is pont olyan amilyennek lennie kell.

2019. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem akarok itt túl nyálasnak tűnni, de én vagy háromszor is elbőgtem magam a film kozbdn. Nelem nagyon tetszett bár a végére valami olyasmit képzeltem el hogy a csaj meg a pali valahogy megszoknek, és nagyon meglepődtem hogy Grace férje is végül megbolondult. Ettől függetlenül nagyon izgalmas és élvezetes ;)
2020. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szar film. Kár, hogy nem hal meg benne a csaj. ☹️
2023. febr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!