Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok, milyen lesz a...

Mit gondoltok, milyen lesz a Jurassic World 3?

Figyelt kérdés
Szerintem legfeljebb annyira lesz jó, mint a első (az jobb szerintem mint a második, de mégis elég felejthető, max. 7/10-es film), és sajnos nem fogja a hozzá fűzött reményeket teljesíteni. Maga a koncepció, hogy a dinoszaruszok készítésének titka kiderült, és most már kb. bármelyik cég készíthet dinoszauruszokat nagyon ígéretesen hangzik és akár az első Jurassic Parkhoz hasonlóan jót is kihozhatnának belőle, de szerintem legfeljebb oké lesz a film.

2019. szept. 4. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a potenciál az ott van a helyzetben amit teremtettek, hogy az emberek együtt élhetnek a dinoszauruszokkal ebben az új világban. De előre jósolni elég lehetetlen. Kihozhatnak egy zseniális történetet is belőle, vagy valami sablonos lapos sztorit is.
2019. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha a rettenetesen rossz legutóbbi részből indulunk ki, és abból hogy mennyire csak a bevétel hajtja ezeket a folytatásokat, akkor szörnyű lesz. Már elkezdeni sem szabadott volna ezt az új szériát, de az első még azt mondom jó lett, de ez a második szerintem szörnyű volt, egyszer nézős. Az eredeti szériát békén kellett volna hagyni, a legelső rész filmtörténelem volt anno és minden idők legjobb filmjei közt a helye, de a tendencia a 2. 3. részekkel már akkor megmutatta, hogy bőven elég lesz ez trilógiának, a végére kicsit elfáradt, de még épp elég jó volt, hogy pozitív szájízzel emlékezzen vissza az ember, ezekre az új részekre viszont már semmi szükség. Ez persze sok szériánál így van. A Terminátort is kár volt piszkálni, az is egyre rosszabb, annak sem szabadott volna 3 résznél több.
2019. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet jó, főleg, hogy elvileg már egy paleontológus segítségét is kérték az új részhez (?). Ő szerintem tud adni nekik használható ötleteket, hogy milyen irányba kéne elvinni ezt az egészet.


Most, hogy végre "5 rész után" kijutottak a szigetről, új lehetőségek nyílnak meg a film előtt.

Először is ejtenie kéne ezt a dinoszaurusz-fegyver témát. A raptorokkal még az első JW-ben érdekes volt (ha működik delfinekkel, lehet kísérletezni mással is), de az iraptorral már túl lett tolva egy felesleges irányba. Ne legyen több ilyen "hibrid".


A filmeknek kevésbé kellene lenniük popcorn-akciónak és inkább foglalkozhatna biológiai, etológiai, ökológiai témákkal.


A másik, hogy a paleobotanikát a JP film óta teljesen elhanyagolták, pedig abban is lehetne potenciál. Pl. egy eredetileg kihalt növényt hoznak vissza dínótakarmányozásra, de kijut a laborból pár mag és agresszívan kezd terjeszkedni: erős allergiás tüneteket vált ki embernél, kiszorítja a mai fajokat, ami pl. a méhek pusztulásához vezet vagy más mezőgazdasági problémát okoz. stb.


Én nem utálom a Fallen Kingdomot sem, de az indoraptoros rész felesleges volt.

2019. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából nem tudom mit gondoljak. A Bukott birodalommal kapcsolatban is elég pozitív gondolataim voltak mikor még csak az előzeteseket láttam, aztán amikor megnéztem a filmet, eléggé csalódtam. Látványfilmnek nagyon jó, a forgatókönyv viszont majdhogynem Jurassic Park 3 szinten van. Meg annak se látom értelmét, hogy az utolsó Jurassic filmben kapunk pontos őslényeket (amikkel kapcsolatban szintén kíváncsi vagyok, hogy mennyire pontos állatokat sikerül csinálniuk). Akkor lenne értelme, ha lenne még ezután is több film (mert elvileg nem lesz), bár akkor is fura lenne ez az éles váltás.

#3 Hála égnek nem lesz több hibrid, meg lett erősítve.

2019. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azok közé tartozom, akik szerették az előző 2 részt is a hibáival együtt. Tény, hogy ezek a hibrid dinoszauruszok nem az igazik, túltolták már az indoraptorral, de én élveztem.


Igen, én is azt olvastam, hogy több hibrid már nem lesz és elvileg elsősorban nem arról fog szólni a 3. rész, amire mindenki számítana a 2. rész végén történtek miatt, hogy hajtóvadászat indul a dínók ellen, hogy ne vegyék át az uralmat az ember felett. Úgyhogy kíváncsian várom, hogy mit hoznak ki belőle. Viszont van egy olyan érzésem, hogy jobb lesz, mint az előző kettő. Plusz elvileg a régi szereplők is visszatérhetnek.

2019. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!