Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik már látták: milyen az új...

Akik már látták: milyen az új Jurassic World film?

Figyelt kérdés
Jobb vagy rosszabb mint az előző? Érdemes megnézni?

2018. okt. 1. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hétvégén láttam a 2018-ast. Nekem nagyon tetszett. Szerintem nagyon jól ki lett dolgozva,meglett csinálva. Féltem, hogy unalmas lesz, de kellemesen csalódtam. Szuper volt.

19/L

2018. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nagy szám, inkább a következő film beharangozója.
2018. okt. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Összekötő film az első és a harmadik rész között, szvsz igen érdekes irányba vitte el a sztorit. Hogy ez az irány jó lesz vagy sem, azt majd a harmadik film alapján tudjuk meg, de nekem alapvetően tetszik ez az új vonal.

Hogy jobb vagy rosszabb azt nem igazán tudnám megmondani, más, ennyi. Embere válogatja hogy ez kinek tstszik, kinek nem.

Viszont attól függetlenül hogy a film egy felvezetés a folytatáshoz, nekem önmagában is tetszett, szerintem mindenképp érdemes megnézni.

2018. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2x láttam moziban. Szerintem jobb mint az előző. Az Jurassic World (2015) nagy része azzal foglalkozott, hogy milyen lett volna ha a Jurassic Park sikeres, nagy attrakcióvá nőtte volna ki magát és ez meghatározta a film nagy részét, parkbemutató, túristák, őrült milliomos tulajdonos, itt-ott már paródiába hajlott.

A Bukott Birodalom a romokba megy be, szabadabbnak éreztem a történetet, az a szakasz, amíg a szigeten vannak kifejezetten jó. Volt néhány jó poén is. A film második fele már kevésbé érdekes. Meg lehet oldani, hogy hangulatosak legyen a dinók a dzsungelen kívül is de itt inkább általános szörnyfilm irányba ment el az egész.

Ha szereted a dinókat, érdemes megnézni de számíts rá, hogy a bevett forumák szerint fog menni minden.

2018. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is moziban láttam. Szerintem jobb volt, mint az előző Jurassic részek. Végre más irányba viszi el a történetet, mint az állandó szigeten való menekülés. Kb. ez az első, ami fejlődött.
2018. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jobban tetszett, mint az előző. Van benne 2-3 kiemelkedő jelenet is. Az előző is jó, de azzal túlságosan nem tudtak mellélőni a nosztalgiafaktor miatt. Az új rész kockáztatott és ez meg is látszik a véleményeken/kritikákon. Szerintem jó az irány és a harmadik résznek tényleg amolyan felvezetése.
2018. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Látványfilmnek nagyon jó. A forgatókönyv viszont alig múlja felül a Jurassic Park 3. részét...
2018. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az előző jobb volt. És rád bízom, hogy megnézed-e, vagy sem.
2018. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég láttam nem rossz de még mindig a jurassic park1 legjobb
2018. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az év legrosszabb, leösszecsapottabb filmje. Próbálták érdekessé tenni és hozni valami újat, de inkább szánalmas lett. Egyértelmű bukás, ami megalapozza a 3. rész elkaszálását is. Talán jobb lenne, ha nem folytatnák, inkább nyakára lépnének az árának a kocsmában.
2018. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!