Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A star wars folytatás trilógia...

A star wars folytatás trilógia mitől sikeres?

Figyelt kérdés

Semmi érdekesség, semmi izgalmas nincs benne.

Nem üti meg sem az előzmény trilógia sem az eredeti trilógia szintjét. Utobbiet pláne nem....



2019. szept. 18. 18:01
1 2
 11/12 Tislerics Máté ***** válasza:
73%

Az új trilógia kevés ahhoz, hogy lerombolja az SW nimbuszát! Bár kétségtelen, hogy minőségben messze lemarad elődeitől!


Amit leginkább hiányolok, az az univerzumépítés és a kreatív ötletek. Az SW mindig is képes volt lenyűgözni az embereket hihetetlen helyszíneivel, járműveivel, élőlényeivel. Az új filmeknél a kreatívok elképesztően kontár munkát végeznek az elődökhöz képest. Sajnálatos mert ez volt az SW egyik legnagyobb erénye a többi hasonló jellegű film mellett...


Még a Bajos árnyakban is olyan hihetetlen helyszínek és járművek voltak, amitől elállt a lélegzetem. Az utolsó JEdik meg pl. ennek a tökéletes ellentéte: hajszárító formájú űrhajók, gorilla kinézetű lépegetők, nyúlmacska fejű lovak egy átlagos Földi lóversenypályán, a kaszinóbolygón csak beöltöztetett embereket látni, idétlen állatszerű maszkokban... Szánalmas ez a hozzáállás. A legkreatívabb látvánnyal rendelkező univerzumban meg egyenesen vérlázító. Légi-fogat verseny helyett lóversenyeket kell nézni...


Elég szomorú, de azért a STAR WARS logó láttán még mindig beindul a pavlovi reflex sokaknál. Egy film meg akkor sikeres, ha sokan megnézik, nem akkor ha jó! Megértem, ha ezt kihasználják a készítők...

2019. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

Tudom,hogy nagyon régi már,de emellett nem tudtam elmenni:


"

Szerencsére az első két válaszoló divat gyűlölködése nem egyenlő az univerzális igazsággal, és szerencsére sok embernek saját véleménye van a filmekről, nem pedig azt mondja vissza amit valamelyik véleményvezér gondol."


Te most komolyan azt gondolod,hogy akinek nem tetszett a film,az mind csak "divat gyűlölködő",akinek ráadásul ez nem is a saját véleménye? Te mégis kinek érzed magad amúgy,hogy ilyen módon általánosíts egy csomó embert? Igen,ha nem tetszett az új trilógia az nyilvánvalóan csakis abból az egyetlen okból lehetséges,hogy divat gyűlölködők vagyunk,akik nem is látták a filmeket,csak úgy kölcsönöztük másoktól a véleményüket. Ne gondold már,hogy rajtatok kívül mindenki más ennyire 2 bites....

2021. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!