Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az emlékek őrének lesz filmbel...

Az emlékek őrének lesz filmbeli folytatása?

Figyelt kérdés
Ugye a könyv trilógia 4 epizódból áll, és bár utána néztem (hosszasan) az Internet sötét kazamatáiban, semmilyen információt nem találtam arról hogy mikor, vagy hogy egyáltalán megfilmesítik-e a trilógia 2. kötetét is. Valaki tudna esetleg információt szolgáltatni a témáról? A film nagyon tetszett és bár el fogom olvasni a folytatásokat, jó lenne filmvásznon látni, mi fog történni ezek után.

2015. aug. 1. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Épp ma néztem meg :D nekem is bejött, a könyvet még ezer éve olvastam, szóval sajnos nem tudom, mennyire különbözik tőle, bár ahogy neten kommenteket olvastam, eléggé. Remélem, hogy lesz folytatása, bár ha kicsit hiányosan is, de lezárult a film, szóval én inkább hajlok a nem felé, nem durrant akkorát az a pezsgő.
2015. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A film nem lett bukta, épp duplázta a gyártási költséget. (Igaz, hogy a gyártási költség is csak 25 millió körül volt.) Viszont ez nem sok, szóval csak a studión múlik, hogy ad-e még egy esélyt a folytatásnak, vagy sem.
2015. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarok belekontárkodni, de hogy lehet ilyet leírni: "a könyv trilógia 4 epizódból áll"? Valami akkor trilógia, hogyha három részes, mint pl A gyűrűk ura. Ha négy kötetes, akkor az nem trilógia.
2015. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!