Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az amerikai história x film...

Az amerikai história x film miért 18-as karikás? Olyan durva jelenetek vannka benne?

Figyelt kérdés
Ne spoilerezzetek lécci, mert majd megakarom nézni, de érdekel, hogy mégis milyen típúsú jelenetekre számítsak? Pl. amikor megölnek benne egy embert, azt annyira durván teszik vagy mi?

2019. szept. 27. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Igen vannak benne durva jelenetek, de nem felétlenül a "gyilkosság"- Inkább az olyan jelenetek amik lelkileg rázzák meg a film nézőjét. Vannak benne olyan történések amiket érzelmileg nehéz felfogni vagy elfogadni, és bizony a film nem vígjáték.

Ha nem érzed magad elég érettnek még akkor várj vele.

2019. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Csak egy durva jelenet van (padka) ettől lett híres film.
2019. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
A Született Gyilkosokat láttad? Na, annál jóval lightosabb. :)
2019. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van 1-2 durva jelenet...
2019. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A hétvégén megnéztem. Nekem tetszett, mondhatnám, hogy az egyik kedvenc filmem lett. Érdekes volt, annyi biztos.

Igen tényleg voltak benne durva jelenetek, de túléltem :D

2019. szept. 30. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!