Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló sorozatokat keresek...

Hasonló sorozatokat keresek mint a? (többi lent)

Figyelt kérdés
A maffiadoktorhoz és a the good doctor hoz hasonló sorozatokat keresek. Olyanokra gondolok ami orvosos és ahol nem csak a kórházban beszélgetnek össze-vissza hanem mutatják is a műtétet. Érdekel olyan is ami félig orvosos (pl:maffiadoctor). Lehetőleg ne legyen régebbi 2000 -nél és ne legyen régi fajta mármint okés hogy pl 2010-es egy film/sorozat de akkor is. Előre is köszönöm

2019. okt. 1. 20:45
 1/2 medicopter117 ***** válasza:

Grace Klinika- sok benne a műtét de van benne sok magánélet is. Most jár a 16.évadnál.

A Rezidens- nem rossz de a műtétirész csekélyebb mint a sürgi v egyéb osztály munkája. 3 évadnál jár

New Amsterdam- ott inkább a problémákra fokuszál nem pedig a műtétekre orvoslásra de sztem nem rossz sori. Szintén harmadik évadnál jár a sorozat

Vészhelyzet. Örök klasszikus. Sürgi osztály mindennapjait mutatja be. Bár műtétek nem sokvan benne de a sürgősségi munkát eléggé részletesen bemutatja. 15 évados a sori. Kicsit régi hisz vmikor 90 után kezdték el de én pl sok kifejezést tanultam és nagy hatást gyakorlolt rám.

Medicopter 117- német sorozat. Ő se mai példány. 7.évados és egy mentőhelikopter bázisán lévő emberek életét mutatja be. Látványos helyek látványos bevetések stb.

Vészhelyzet Los Angeles- vészhelyzetre hasonlító sorozat új kiadásban. Sajnos csak egy v két évad van szinkronizálva.

Én ezeket nézem. Remélem tudtam segíteni :)

2019. okt. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm sokat segítettél!
2019. okt. 2. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!