Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok a szinkronhangokho...

Mit szóltok a szinkronhangokhoz az új oroszlánkirály filmben? Csak én hallom mennyire szenvednek az éneklésben a színészek, például az "Oh, I just can't wait to be king" végén volt, hogy a gyerek KÉPTELEN volt a magasat kiénekelni, majd-meg fulladt.

Figyelt kérdés
Régebben nem volt ennyire szar a magyar szinkron, az eredeti nyelvben pedig jól énekelnek... Már a szinkron is züllik, vagy nektek mi a véleményetek?
2019. okt. 2. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Nézd az eredetit. Régen is szar volt a magyar szinkron, csak nem voltál ennyire finnyás.
2019. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet nem emlékszem rá, mivel tény, hogy a magyar verziót utoljára 20 éve hallottam. Nekem jónak rémlik, de lehet hogy nem volt az, majd rákeresek. Viszont ez borzalmas volt az eredetihez képest, ami viszont nagyon jó volt. Mondjuk egy nagy hiba van az újban, hogy Zazu nem rowan atkinson anymore :( az egy hatalmas mistake.... Tudom, hogy nem szerette a szerepet, de sztem elvállalta volna, ha megkérik rá, már csak a nosztalgia miatt is.
2019. okt. 2. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Jó volt a magyar szinkron 94ben.
2019. okt. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Balasa Bence ***** válasza:

Én figyelek a magyar szinkronra minden filmben.


A 94 gárda jobban tetszett. A filmben csak egy valakit találtam tökéletes választásnak: Vass Gábor, Mufasza szinkronhangjaként.


Szimba új hangja, Kádár Szabó Bence szerintem csak egy pár másodpercre körözte le Stohl Andrást, amikor az "érzed már a szív szavát" dalt énekli, ott szebb az énekhangja (de ez csak az első részre igaz, az 1998-as második részre gondolom András már többet gyakorolt, ott már az énekhangja is tökéletes).

2022. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!