Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szülők! . Mennyire értetek egyet?

Szülők! . Mennyire értetek egyet?

Figyelt kérdés
Mennyire értetek egyet a kedvencek temetőjéből az apával?....Ti is visszahoznátok a gyerekeket ha tudnátok hogy nem lesz ugyanolyan? mint volt?

2019. okt. 7. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilvàn mindent megadnék a gyerekemért, de nem ilyen àron.

Én nem hoznàm vissza, mert az màr nem ő lenne. Nagyobb fàjdalom lenne az,hogy milyen lett, mint a halàla.

2019. okt. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szülő vagyok, nem értek egyet.

De! Erre a kérdésre látatlanban nem lehet válaszolni. Mert a reális válaszhoz olyan szülő véleménye kellene, akinek halt meg gyereke, és lehetősége is volt ilyenre, de nem tette meg.

Hála az égnek, a legtöbb szülőnek fogalma sincs róla, milyen érzés elveszíteni egy gyereket, hogy mennyire fordítja ki magából az embert. Én bele sem akarok gondolni, minden porcikám tiltakozik ellene. De azt hiszem, hogy ha tényleg lenne ilyen lehetőség, sok szülő élne vele.

2023. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!