Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozat volt számodra...

Melyik sorozat volt számodra a legnagyobb csalódás?

Figyelt kérdés
Nekem a brúklin99.
2019. okt. 8. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Trónok harca

Így jártam anyátokkal

2019. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Lost
2019. okt. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Star Trek Discovery
2019. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Trónok harca. Már-már hisztérikus a körülötte lévő felhajtás, rajongás, de kb 1 évadot tudtam végignézni, és a felét átaludtam. A ruhák, díszletek tényleg nagyon szépek, és...nincs és, unalmas, szar sorozat.
2019. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
84%
The Wire, Mad Men.
2019. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Lie to Me - nagyon jól indult, de borzalmasan hamar ellaposodott.

Banshee - sokan ajánlották, az öncélú agressziót leszűröm az egészből, nem marad semmi a sorozatban.

Barry - hatalmas ötlet és sokat ki lehetett volna hozni belőle. Nem jött be. Lapos, erőltetett és esetlen egyszerre.

Top Gear - állítólag jó autós magazin, de pénzszóráson és pazarláson kívül semmit nem találtam semmit.

Gomorra: La serie

Westworld - nagyon kiszámítható volt és ezért unalmas lett.

Forever - alapötlet jó. kivitelezés uncsi

Heroes - 2. évadtól kezdve borzalmas lett

2019. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én a Szomszédok az űrbőlre untam rà.
2019. okt. 8. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

Én inkább csak évadokban szoktam csalódni.

Fargo: Szimplán másra számítottam. Egy komolyabb hangvételű, krimisebb sorozatra. Számomra nagyon bugyuta, gagyi volt, hihetetlen buta és irritáló karakterekkel.

Trónok harca 7-8.évad: A 6.évadig messze a legjobb sorozat volt amit valaha láttam (10/10). Röviden: A 7.évad már laposabb volt és kiszámítható, néhány jó jelenttel, látványos szegmensekkel (10/7). De a 8.évad szerintem a legnagyobb csalódás evör ami egy sorozattal kapcsolatban érhet (10/2).

Stranger Things 3.évad: Egy klisés romantikus tinikomédia volt. A karakterek ahogy idősödnek annál gyerekesebbek, egyre butábbak és idegesítőbbek lettek. A párbeszédek nullák, poénok 99%-ban nem működtek.

Az egész szezon unalmas volt és érdektelen. Viszont jó helyszínekkel, korhű ábrázolással (tipikus retro feeling megvolt), nagyon jó CGI-al.

Narcos 3.évad: Két részig bírtam. Nagyon unalmas volt, de lehet hogy folytatom egyszer, mivel úgy hallottam, hogy a 4.résztől indul be.

Westworld 2.évad: Szimplán nem kötött le, de nagy valószínűséggel ennek is adok még egy esélyt.


Hirtelen most ennyi ugrott be.

2019. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Akkor indul a lepontozás :)
2019. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!