Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen oldalakat ismertek...

Milyen oldalakat ismertek ahol eredeti nyelven/szinkronnal + angol felirattal (felirat lehetőséggel) filmek?

Figyelt kérdés

Előre is köszi!


Egyet ismerek, de ott nincs alapértelmezetten felirat lehetőség és mivel nem teljesen értem miket mondanak mindig ezért nekem kellene a felirat.


Eddig letöltöttem külön mindkettőt, de nincs helyem a gépen (torrent miatt), így kellene egy ilyen online oldal.



2019. okt. 11. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Netflix.
2019. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Viszont olyanra gondoltam ami nem úgymond szolgáltatás, magyarán nem fizetős.

Nem szeretnék belemenni ebbe a körbe, hogy xy ft-t rászánhatnék mielőtt még belekezdene valaki aki olvassa a kérdést :)

2019. okt. 11. 19:54
 3/8 Trevor. ***** válasza:
Netflixen az első hónap ingyenes. Ugyanez igaz az HBO GO-ra.
2019. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értelek, de nem 1 hónapig szeretném használni ingyenesen :)

A HBO használtam egy ideig ismerős által viszont nekem olyan kell ahol eredeti nyelven van és úgy van angol feliratra lehetőség. Nem szeretek magyarul nézni filmeket.

2019. okt. 11. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Az GBO GO-n angolul is fent vannak a filmek, és általában angol és magyar felirat is van.


Ilyen ingyenes oldal pedig nincs, YouTube-on vannak fent filmek, amelyeknek lejárt a szerzői jogi védelme, vagy eleve szabad felhasználású alkotás, ha érdekel tudok küldeni pár listát.


Továbbá néha kerülnek fel jogellenesen is filmek, de, azokat általában hamar eltávolítják, esetben próbálkozhatsz a Vimeo és a Dailymotion oldalakkal, néhány film az Indavideo és a Vida felületére is felkerül ilyen formán.


Ennyi, ha jó minőség és eredeti nyelv + felirat is kell, akkor marad a streaming, vagy a kölcsönzés, pl. YT-n egy csomó film nézhető 800-1500 Ft körüli áron, ami nem olyan sok, kevesebb, mint egy átlagos mozijegy.

2019. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"YT-n egy csomó film nézhető 800-1500 Ft körüli áron, ami nem olyan sok, kevesebb, mint egy átlagos mozijegy."


Mondjuk ez 1 filmért szerintem sok. Netflixen ennek a kétszereséért annyit néz meg, amennyit akar.

2019. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Csak éppen rengeteg nincs benne a Netflix kínálatában, persze változó, hogy kinek mi a sok, napi szinten nekem is az lenne, de heti egyszer belefér, kb. mintha moziba mennél.
2019. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért nem akarok szolgáltatást venni vagy feliratkozni mert a netflix is szép még jó, de nem mentem vele sokra az 1. Hónapban mivel 10 filmből vagy sorozatbol 7 minimum nem volt fenn.

Így hiába jó ár a HBO vagy a netflix. Ezt szerintem megértitek.


Akit amúgy szintén érdekel a válasz azóta már úgy ahogy megoldottam.

Torrent+szedek le hozzá külön feliratot illetve találtam pár olyan oldalt ahol aránylag nézhető minőségben vannak fenn a dolgok. Akit érdekel írjon privatban!

2020. márc. 11. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!