Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaátban (supernatural) ugye...

Odaátban (supernatural) ugye ott chuck lessz isten. Úgy derült ugye ki hogy világitott dean nyaklánca de dean már többször is találkozott chuckal akkor mért nem világított?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ez erdekes kerdes, de vegulis o az isten, ez azert csaknem jelent neki akadalyt! Ha nem akarja felfedni magat, hat nem vilagit!
2019. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy menet közben találták ki a készítők, hogy chuck lesz isten
2019. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok az ellentmondás a sorozatban. Ez annak köszönhető ahogy felettem is írták hogy hasraütésszerűen jönnek a megvalósított ötletek a készítőktől
2019. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ugye menet közben találták ki. De valmi olyasmi volt azthiszem, hogy nem volt bekapcsolva vagy mi.(?) Vagy lehet hogy csak nekem maradt meg így, de eskü vagy pont Chuck mondta talán...
2019. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valóban, menet közben találták ki, hogy Chuck az Isten, (mivel Kevin úgy lesz próféta, hogy Chuck nem hal meg, hiszen az is canon, hogy mindig csak egy próféta van. Ez csak úgy lehetséges, hogy Chuck maga Isten. Egyébként Rob Benedict is egye több conventionon jelent meg "Én vagyok Isten" feliratú pólóban, pedig akkor még szó sem volt róla, hogy ő lenne, de ez tetszett a készítőknek, így a headcanonból canonná tették, azaz hivatalos.) de maga Chuck mondja egy epizódban, hogy ő ki-be tudja kapcsolni, hogy Dean nyaklánca ragyogóan világítson mikor a közelében van. Hiszen Castiel is kereste Dean nyakláncával őt, és akkor nem világított, de Chuck csettintve tudja szabályozni, hogy a nyaklánc ragyogjon-e a közelében, vagy sem.

Ez benne van magában a sorozatban, vagyis canon.

2019. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!