Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok a Sikoly 2,...

Ti mit gondoltok a Sikoly 2, Sikoly 3 filmekről? Szerintetek mi veszett ki belőlük, ami az elsőben megvolt?

Figyelt kérdés
Hatalmas rajongója vagyok a teljes szériának! Az első részt anno rongyosra néztem, és bűnös élvezetnek tartom minden percét! Baromi feszült, izgalmas, véres, remek atmoszférája van neki, és hogy őszinte legyek, sokszor borsódzott a film hangulatától a hátam, mert rettentő nyomasztó is néha! A 2. 3. nálam nagyjából egyenlő szinten van! A 2. Sokkal lazább film lett szerintem mint az első.., rengeteg poénnal, és az a különös atmoszféra, ami az elsőben ottvolt, én merem kockáztatni, hogy ott teljesen kiveszett! Véresnek persze véres, de az szerintem semmit sem ér önmagában! A 3. résznél tetszett nagyon a helyszín, illetve ahogy összefonódtak a szálak, de itt ebben részben a vér is eléggé visszalett fogva! Szerintem mind a 2., mind a 3. Sikoly film lehetett volna sokkal jobb.. Erre elő példa a 4 epizód. Ti hogyan vagytok ezzel? Persze imádom a 2. 3. részt is, mert nyilván ottvannak a szerethető karakterek, meg a nyomozás is, de nah.. Valami / valamik szerintem kivesztek a sorozatból, pont az, amiért az első nálam mai napig etalon!

#folytatás #sikoly #atmoszféra #Sikoly 4. #Sikoly 3 #Sikoly 2 #Scream 2 #Scream 3 #Scream 4
2019. okt. 15. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
... és bűnös élvezetnek tartom minden percét!... ez aranyos!
2019. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Sikoly 2.-ben a gyilkosok kiléte az, ami elrontja a hangulatot. Mickey és Billy anyja is olyan karakterek, akiket alig látunk az egész film alatt és amikor kiderül, hogy ők a gyilkosok, akkor az egész olyan "meh".

Ugye az eredeti forgatókönyvben Debbie mellett Hallie és Dereck lettek volna a gyilkosok (de Mickey is nagyobb szerepet kapott volna), ami szerintem többet adott volna a filmhez. Soha nem mindegy, hogy ki a gyilkos ilyen filmnél.


A Sikoly 3-at is sajnos átírták. A gyilkos szintén "meh", mert Roman alig szerepel és nincs is közös jelenete Sidneyvel. Senkit sem érdekel, hogy a tesója. Ráadásul a karakterek között sincs meg az a baráti légkör, ami az első kettő meg a negyedik részben. Ez szintén biztosított egy jófajta hangulatot a filmeknek. A 3. részből ez totál hiányzik, mert ott a karakterek még utálják is egymást vagy nincs is egymással közös jelenetük...Siddel sem...nem is ismerik.

2019. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi :D tényleg annak tartom! Bár ehez az is hozzájátszat, hogy ezzel a filmel veszítettem el a horror "szüzességem" 11 évesen :D Szóval csak jó emlékek kötnek alapból ehez a filmhez :)

És a többihez is valamilyen szinten, mert pl a 2. 3. részt egy olyan üzletben szereztem be, ahova nagyon sokat jártam lógni, és már 5-6 éve legalább becsődölt :( :D

2019. okt. 15. 20:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen. Illetve (bár ez nem a film hibája) a magyar szinkron miatt egyből lehet tudni hogy ki a gyilkos :( és a 3.-ban is.. Az első az etalon az tény. Ott minden a helyén volt! Szerintem lehetett volna jobb a 2,3 is.. Meg amúgy ugye a 3. végén kiderül, hogy Billy Roman filmje miatt akadt ki, és azért volt az egész.. Persze.. :D gondolom azmiatt ölt meg teljesen random embereket a srác :)
2019. okt. 15. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
valójában nem a srác ölte meg őket, hanem a tudata.
2019. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogyan érted? Mármint ha azt nézzük, akkor minden gyilkos a tudata miatt öl :D Szóval nem igazán értem, hogy ezt mire írod így.. Most ha én megölök valakit, akkor nem is én öltem meg végülis? :D
2019. okt. 19. 17:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb minden kiveszett, kiveve a klisészerü, már-már komikus ijesztgetést
2019. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
A sikoly egyfajta szatírája volt a tipikus amcsi slashereknek,ès igy mint poèn jó volt.De fölöslegeses egy poènt elsütni újra meg újra...
2019. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az első rész miért is volt vicces? Ezt sosem értettem alapvetően :D vannak benne vicces utalások persze jópár, de szerintem ennek ellenére is egy nyomasztó, baromi izgalmas kis thriller. Én legalább is nem igazán nevettem rajta.. Bár valakinek biztos poénos :) És nem.. Ellehet szerintem ezt igenis jól sütni, lásd a 4. epizód..
2019. okt. 25. 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:
A szatíra nem azt jwlenti,hogy vígjátèk lenne aSikoly
2019. okt. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!