Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fura ha heteróként hatalmas...

Fura ha heteróként hatalmas Queer as folk rajongó vagyok?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy hónapja találtam a sorozatot és teljesen beleszerelmesedtem.

2019. okt. 20. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Látens vagy, nem heteró...
2019. okt. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
19 éves nő vagyok. Miért szeretnék leszbikus nőként smárolóés és szexelő mesztelen pasikat nézni?
2019. okt. 21. 00:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne benne fura? Az egy jó sorozat.
2019. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát én se gondoltam annak, csak egy külföldi rajongói oldalt olvasgattam és ott csodálkoztam rá, hogy szinte mindenki meleg. Pedig aztán nyugaton nyitottabbak az ilyen témájú dolgokra az emberek.
2019. okt. 21. 13:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem hogy minden rajongója fent lenne azon az oldalon-lehet hogy pont olyat fogtál ki, ahova a meleg közösség szívesen jár fel beszélgetni.
2019. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyáltalán nem fura, mert valóban szuper kis sorozat! :)

Kár, hogy a hatodik évadot, ahogy tervezték eredetileg nem forgatták le mégsem, így csak öt évados.

2019. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem fura. Megszámolni sem tudnám,hányszor néztem meg az 5 évadot. :)

Szintén hetero, 31/N

2019. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdésben meg hetero voltál, utána egy válaszban meg leszbikus. Vannak gondok...
2019. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, gondok azok nálad vannak, méghozzá az értő olvasással és nagy valószínűséggel azzal, hogy az IQ szinted nem üti meg a minimumot.

Hogy megértsd: Az első válaszoló azt mondta nem vagyok heteró, én pedig feltettem neki az egyszerű logikai kérdést, hogy miért szeretnék mesztelen férfiakat nézni, ha leszbikus lennék és a nőket szeretném. (ami nincs így)

2019. dec. 19. 06:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Te idióta vagy.


A kérdés ez: fura ha heterokent hatalmas queer as folks rajongó vagyok?

A 2/9-es válasz (kérdezo válasza) pedig ez: miért akarnék leszbikus nőként smarolo meztelen férfiakat nézni.


Most akkor ki a hülye?

2019. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!