Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A paromnak egy het mulva...

A paromnak egy het mulva szuletesnapja lesz es hatalmas opel rajongo. Segitenetek h ez alkalommal is meg tudjam lepni valamivel?

Figyelt kérdés
Mar egy eve egyutt vagyunk es minden alkalomra valami opeles ajandokot vettem neki, viszont most kifogytam az otletekbol. Tudnatok par tippet adni, mint ti auto szakik minek orulnetek igazan?
2014. aug. 27. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy új Opel Insignia-t. Annak még az is iszonyúan örülne, aki amúgy nem Opel rajongó.
2014. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass a homlokodra egy Opel embléma tetkót.
2014. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Opel logo, egy fémtáblácskára ragasztva, belegravízva a tetszőleges szöveg.

Haveromegy hasonlót kapott. Elmentem egy bontóba, és kivágattam egy motorháztetőből az Audi márkajelet, de az alján 5 centi maradt.

Erre lett ráírva a boldog születésnapot, haverok nevei, stb. szöveg.

2014. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az enyém is opel rajongó, én legutóbb a szülinapjára opelos tortát sütöttem neki. Megsütöd a tortát, tejszínhabot - vagy ha tudsz szép cukor- vagy marcipánbevonatot készíteni, akkor azt- megszínezed sárga ételfestékkel. Mielőtt az egészet megszíneznéd, vegyél ki belőle egy keveset, én ezt a kevesebb részt sok kakaóporral színeztem be, -nem tudom van e fekete ételfesték. Papírból kivágsz sablonnak opel jelet. Bevonod a torát a sárga réteggel teljesen, ráteszed a sablont, és a sötét bevonóval kinyomod az opel jelet. Az enyém nagyon örült neki. Az én páromnak van hímzett opel jeles pólója, esetleg ez is ötlet lehet.
2014. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapjon egy Mazda kulcstartót. Biztosan meg fog lepődni. Ekkor tedd hozzá, hogy a minőségi autóknak J betűvel kezdődik az alvázszámuk. Ekkor már lehet, hogy levegőt sem fog tudni kapni. Most már előveheted az Opelos tortát, amit ajánlottak.
2014. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A japán autók sem a régiek már. Azok is egyre jobban távolodnak a minőségi kocsiktól, gondoljunk csak a Toyota sorozatos visszahívásaira. Szinte egy szintre süllyedt a GM-vel, szóval inkább hanyagoljuk ezt a J betűs alvázszámot :)


Én nem vagyok egy túl nagy Opel rajongó, én csak az olcsón fenntartható/szervizelhető és megbízható kocsikat szeretem. Ezért vettem Opelt. A barátaimtól a legutóbbi szülinapomra én is egy Opel embléma alakú tortát kaptam. Nagyon jól nézett ki. A lógó mintáját ezüst ételfestékkel ki is emelték a tetején. Én örültem neki.


Esetleg szerezzetek még 8 embert és irány Szentgotthárd. Ha meg van a 10 ember, akkor jelentkezhettek egy ingyenes gyárlátogatásra.

2014. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az ertelmes valaszadoknak a segitseget :) a tortas nagyon tetszik meg is fogom csinlani
2014. szept. 1. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!