Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Batwoman sorozatnak...

Az új Batwoman sorozatnak miért ennyire rossz az értékelése?

Figyelt kérdés
IMDb 3.1? Ez még egy film esetében is botrányos lenne, a sorozatokat pedig rendre magasabbra értékelik mint a filmeket. Mitől van ennyire lehúzva a Batwoman? Én még nem láttam de érdekelt volna, de ezek alapján lehet el se kezdem inkább, ha tényleg ennyire rossz. Akik már láttak belőle, mi lehet ennek az értékelésnek az oka?

2019. okt. 21. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Facebook kommentek alapján azért mert fúj batWOMAN.
2019. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Nőgyűlölő netnáci polgártársaink imádnak csoportosan lepontozni filmeket és sorozatokat, amikben a főszereplő nőnek vagy feketének merészel lenni.
2019. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Mert tele van fehér férfi elenes szemét propagandával.

Egy leszbikus propagandafilm batman köntösben.

2019. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy előttem is írták nagyrészt unatkozó trollok akiknek ha valami nem tetszik, azt akarják, hogy más se élvezze.


3# Tudnál konkrét példákat is mondani a sorozatból amiket propagandának véltél?

2019. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Már a trailer is tele van utalással meg provokatív mondattal,a sorozat ezeket nyújtota tovább
2019. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
A trailerben egyetlen mondat volt ami kicsit furcsa, de még semmiképpen sem propaganda. Akkor ha jól értem nem is láttál a sorozatból egy részt sem?
2019. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

"Mert tele van fehér férfi elenes szemét propagandával.


Egy leszbikus propagandafilm batman köntösben."


Oké a trailer alapján (mert te is csak ezt láttad.)

Férfi ellenes? Nem mondanám, bár van benne kettő hülye mondat. Fehér férfi ellenes? Lol hol? Megmutatnád kérlek? Leszbikus propaganda? Miért, mert a főszereplő leszbikus? Ennyire nem bírod ki hogy valaki nem hetero lol

2019. okt. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Sorozatnál én még nem láttam ilyen alacsony IMDb pontszámot..


Egyértelmű, hogy frusztrált netes trollok pontozzák le kényszeresen. A Sorozatjunkie 6 pontot adott a pilotra. Engem abszolút nem érdekel, nem én vagyok a célközönség, de ha téged igen, akkor próbáld be, max kaszálod 1 rész után.

2019. okt. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Most megnéztem a részletes pontozást. Férfiaknál 2,7-en áll, nőknél 5,8. És 7-szer annyi férfi szavazott. Pedig, ha jól tudom ez a sorozat alapvetően a fiatal női célcsoportot célozza meg.
2019. okt. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
49%

#3 esküszöm a 8-rész vége fele, a nézőtéren láttam Soros Györgyöt, ahogy egy borítékot ad a mellette ülőnek.


Atyaég, hogy lehetnek emberek ilyen sügérek!


A negatív kritika annak köszönhető amúgy, hogy melegellenes, illiberális közösségek kiakadtak azon, hogy a főhőst egy leszbikus színésznő alakítja, aki a sorozatban levő karakter szerint is meleg. Ezért negatív pontozós kampányt hirdettek az ilyen közösségek, sajnos egyesek még itt tartanak.

2020. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!