Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mozi+ csatornán miért...

A mozi+ csatornán miért vágnak ki minden 'durva' jelenetet a filmből?

Figyelt kérdés

Jelenleg a deadpool megy a csatornán és pl az átváltozást kivágták vagy azt a jelenetet amikor levágja a kezét

Más filmeknél is észre vettem ezeket és hát nem tudom hogy ki hogy van vele de engem nags9n


2019. okt. 23. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem vetíthetnek ilyen jeleneteket, mert ha odakapcsol véletlenül egy gyerek akkor kapnak pár bejelentést a szülőktől.
2019. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon frusztrálnak

(bocs hogy nem bírtam végig írni de telefonról vagyok és innen még nem írtam)

2019. okt. 23. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
18+-os film/tartalom csak 22 óra után mehet. Ahhoz, hogy hamarabb le lehessen adni, ki kell vágni belőle azokat a jeleneteket, amik a korhatárt megnövelnék.
2019. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vicces hogy a csúnya beszéddel nincs baj
2019. okt. 23. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a Mozi+ volt-e vagy sem, de én akkor hidaltam le mikor az Indiana Jones és a Végzet templomából cakompakk kivágták az emberáldozós jelenetet. Olyat már más csatornán is láttam hogy magát a szívkitépést pár másodpercét kivették, de itt az egész cirka 4 perces jelenet hiányzott. Mondom ennyi erővel minek adják le...
2019. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ezért nem nézek filmet tévében. (Na meg, mert vagy 5-ször megszakítják reklámmal. 2 órás filmből lesz 3 óra.)
2019. okt. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!