Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik szappanoperában volt...

Melyik szappanoperában volt ez a szikra, tűz, kémia stb?

Figyelt kérdés

Gyakran hallani első randi után, hogy nem volt meg elsőre a szikra, nem működött a kémia, nem volt meg a tűz.(elvetve ezzel annak lehetőségét, hogy jobban megismerjük a másikat, hátha kialakul ugyebár)


Eszembe jutott hogy ez a szöveg és jelenség nekem valamelyik szappanoperából ismerős, de nem jut eszembe. Ti tudjátok miben volt ez?



2019. okt. 30. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy szappanoperából sem rémlik ilyen vonatkozásban, pedig kamaszkoromban faltam ezeket a sorozatokat (most már nem érdekelnek, úgyhogy ha újabb, akkor arról lemaradtam).
2019. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

A minap olvastam facen:


- Hogy ment a randi?

- Már amikor nem volt meg elsőre a szikra, letiltottam.

- Jaj!


XDDDDDDDDDDDDD

2019. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy romantikus vígjáték volt, vagy mozifilm, de tuti hogy láttam már valahol... De nem rémlik a címe.
2019. okt. 30. 09:51
 4/13 anonim válasza:
59%
Ilyen még élőben sem szokott történni nem hogy filmben.
2019. okt. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

A filmek az életből vették át. Filmek sem voltak még, mikor volt már szikra.


Ha nem vonz valaki, akkor semmi nem alakul, max. barátság.

2019. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
60%

“hátha kialakul ugyebár”



Személyszerint nekem nem szokásom rögtön elhajtani valakit első randi után. Eddig akivel belementem a randiba, azzal többször is találkozgattunk, de általában azt éreztem, hogy ez vagy kialakul az elején, vagy semmi. Akik elsőre nem jöttek annyira be, azokkal a további találkozásnál sem változott a helyzet.

2019. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
ilyen alapon az melyik filmben volt hallható, hogy "mit főzzek ma?" vagy hogy: "esik az eső"?
2019. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Régi ócska trükk!


Amikor a randipartnerben valami nem tetszik (munkája, keresete, ahol lakik, családi élete, különböző hobbi, bármi) akkor szoktak bezárkózni, egyoldalúak lenni randi alatt, miközben akár a randipartner törheti magát hiába, majd a végén, hogy a randipartner véletlenül se tudjon mit tenni, rá fogják ilyen szikrákra, kémiákra, stb...


Ennyi.

2019. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg pont hogy a filmből vették át mint sok mindent.
2019. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na jó de melyik filmben vagy regényben volt ez?
2019. okt. 30. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!