Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bogyó és Babóca rajzfilmsoro...

A Bogyó és Babóca rajzfilmsorozathoz van valami hasonló? Amibe a színek is hasonlóak stb. Az 5 hónapos kislányomat semmi más nem köti le, vagyis még nem találtam olyan. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Egy 5 hónapost nem is kell lekötni semmi féle mesével, filmmel. Nagyon káros az idegrendszerere minden digitális kijelző. Ő nem érti még, hogy ott figurák mozognak, és van valami cselekmény. Képzeld el, hogy belenyomnak egy villogó diszkogömböt az arcodba és azt kell nézned. Neki ez pont olyan.

Adj neki játékot, énekelj, mesélj fejből. De ne nézess vele mesét! Majd 2 éves korában egyszer-egyszer mehet a Bogyó és Baboca, de akkor sem folyton. Olvass kicsit utána a témának. Te fogsz aztán alegjobban meglepődni, ha agresszív, hiperaktív, magatartás zavaros, korához képest testileg és értelmileg visszamaradott lesz.

(ezzel nem azt akarom mondani, hogy minden fent említett problémával küzdő gyerek szülei feleotlenek voltak, de biztos vagyok benne, hogy sokaknál ez a probléma gyökere.)

2019. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hű hát én ezt nem is tudtam. Köszi a válaszod, ezentúl nem nézetek vele tv-t
2019. nov. 8. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, örülök, hogy megfogadod a tanacsom:)

Tényleg nem azert irtam, elhiszem, hogy nehez egy picivel, foleg ha esetleg nincs is segitseged vagy csak keves. De tenyleg sokat artanak nekik a kijelzok, erdemes keresni valami alternativat.

2019. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!