Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szereted a Digimon-t? Ha nem...

Szereted a Digimon-t? Ha nem akkor mi a kedvenced?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 19:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Néhányan téveszmében élnek, mert nem mese, hanem anime. Az animék többsége nem gyerekeknek készül. A Digimonos animék 12-es korhatárosak. Én 22 évesen rajongója vagyok a Digimonos sorozatoknak. A Digimonszelídítők a kedvencem.
2011. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A Pokémon az, ami gyerekanimének minősül, de azt is csak 7-8 éves kortól ajánlják. 13 éve népszerű, így akár felnőttek is kíváncsiak lehetnek még rá. A Digimonos animék megtekintése viszont csak 12 éves kortól ajánlott, tehát egyáltalán nem lehet ciki.
2011. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Így van, anime 12 éven felülieknek, nem mese. De ha mese lenne, akkor mégis miért lenne ciki a nézése? Felnőttek rajzolják a meséket is, és felnőttek éneklik a mesedalokat. Üzenem a kérdezőnek, hogy az ilyeneket oktassa ki, de ne vegye magára. ;)
2011. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Suvorov ***** válasza:
igen 1. évadot nagyon szeretem még most is többi annyira nem tetszik. Machinedramon a kedvencem meg MetalGarurumon ja meg Pumpkinmon és Gotsumon is jok voltak kár hogy ök csak 1 részbe voltak benne viccesek voltak.Digimonon kivül még Pokemont szeretem
2012. jan. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amiket itt évadoknak írtok, azok nem évadok. (Eredeti magyar jelentés szerint.) Külön sorozatok külön címekkel. (Önmagukban 2-2 évadokra oszthatóak.)
2012. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!