Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mennyire szokatlan...

Szerintetek mennyire szokatlan, hogy egy húszas évei elején járó személy szereti a némafilmeket?

Figyelt kérdés

Vannak esetleg más hasonló korúak akik hasonlóan vélekednek?


Illetve aki szintén kedveli ezen alkotásokat, (kortól függetlenül) leírná a kedvenceit?


2019. nov. 20. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keaton összes. / 40es pasi, aki 20 évesen mindent szeretett, ami nem akciófilm, vagy sorozat.
2019. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szokatlan. A 20-as éveik elején járók sokszor még a 90-es és kora 2000-es évek filmjeit sem nézik meg, mert túl régi. Esetleg, ha jön belőle valami felkapott meme, de még akkor sem biztos.
2019. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a választ, Keaton és Chaplin munkássága még várat magára az esetemben, eddig inkább a horror műfajában tevékenykedtem, de igyekszem a lehető legszélesebb körben mozogni.


#2 Akkor fordítva vagyok bekötve, mert leginkább a 2000-res évekig készült filmeket kedvelem. Mondjuk szerintem a huszonévesek körében a 90-es évek még belefér, de még a 70-es és 80-as is, legalábbis ez a személyes tapasztalatom.

Amit írtál azt sokkal inkább a tinédzserek esetében tapasztalom.

2019. nov. 20. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:

annyi idásen én is szerettem ezeket a filmeket, még most is előveszek egyet egyet néha.


Nem feltétlen kedvenc, de ha gerjedsz az ilyenekre akkor ajánlom a türelmetlenség c. filmet.


[link]

2019. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!