Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hayden Christensen tényleg...

Hayden Christensen tényleg rossz választás volt Anakin Skywalker szerepére?

Figyelt kérdés

Magyar videó szerint nagyon rossz választás volt Hayden-t kiválasztani Anakin szerepére,mert gyenge teljesítményt nyújtott és semmilyen kémia nem volt közte és Natalie Portman közt.

Valamint a 4-5-6. részben Vadert egy 2 méter magas testépítő alakította,Hayden pedig kicsit törékeny.



2019. nov. 22. 22:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tudom,már nagyon régi,talán nem is nézi senki,de hátha...

Azt,hogy az első 3 rész Anakinja mennyire nem hasonlít Vaderre,azt felejtsük már el. Hiszen az egésznek épp az a lényege,hogy mekkorát változott. Pl ott a kinézete. Oké,2 méter magas testépítő ide vagy oda,jól megnézted,hogy mennyi maradt meg belőle megcsonkítva,szénné égve? Szerintem nagyon nem releváns,hogy kipótolva mekkora lett. Meg amúgy is,alig volt felnőtt,milyennek kellett volna lennie?

A viselkedése meg nekem személy szerint hiteles volt a maga emberi problémáival és hogy hogyan kergette őrületbe saját magát. Hogy viselkedésre nem hasonlított Vaderre,hát persze,hogy nem,mivel még nem volt az. Eleve arról szól az egész,hogy milyen változásokon,torzulásokon megy keresztül,mire odáig eljut. Ránézésre amúgy Voldemort is egy nyikhaj gyerek volt,őt mégsem éri egyetlen kritika sem emiatt.

2020. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!