Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a legnehezebb/legrizikósabb...

Mi a legnehezebb/legrizikósabb/legkényelmetlenebb dolog, amit egy profi színésznek tudnia kell hitelesen eljátszani?

Figyelt kérdés
Most nem is feltétlen a fizikai résére gondolok, mint ugrálás, verekedés, futás stb. mert azt sokszor amúgy is kaszkadőrök csinálják, meg ott nyilván az edzés, gyakorlás a kulcs. Engem főleg az érdekel ami mentálisan vagy a színészi eszköztárat tekintve nehéz, olyat ami próbára teszi a legprofibbakat is. Mik azok amiket a legnagyobbaknak, az A-listás sztároknak illik szemrebbenés nélkül tudni eljátszani, pedig amúgy nagyon nem egyszerű? Amire nem képes bárki, hiába tehetséges?

2019. nov. 25. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam egy sorozatot,ott a csávónak 16 személyisége volt,na az szerintem minden szinész szamára nagy kihívás lenne. Szerintem a legnehezebb ha a személyiségedtől teljesen eltérő alakot kell hoznod, esetleg ellenkező nemű embert alakítani hitelesen.
2019. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Én is azt írnám, amit az első.

Ha több karaktert kell játszani.

Tom Hardy jól bele is bukott a Legendában.

Ahogy a Széttörve színésze is elég karcsú volt.

Esküszöm Van Damme még tűrhető is volt a Dupla dinamitban!:D

2019. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sírás is egy elég sarkalatos dolog. Kevés színész/színésznő tud hitelesen sírni. Sokszor nagyon érződik, hogy csak a szerep miatt sírnak, főleg amikor szövege is van közben, nem csak csupán a könnyek kellenek, hanem hangban is kell hozni azt. Alap dolognak tűnik, mert rengeteg filmben sírnak, de nem egyszerű.
2019. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Részeget/drogost (azt főleg)

Könnyűnek tűnhet,de elvileg nagyon nehéz hitelesen eljátszani egy olyan embert,aki valamilyen tudamódosító hatása alatt áll,úgy hogy az ne nevetséges legyen hanem hitelesen nézzen ki. Főleg az erre specializálódott "drogos filmekben" ahol az a lényeg hogy adott ember rákattan az xy szerre,és az hogy "néz ki" mikor be van állva,hogy építi le a cucc etc...

2019. nov. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!