Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régebbi filmről van szó,...

Egy régebbi filmről van szó, aminek a címét keresem, felismered a tartalma alapján? Írd meg a címét?

Figyelt kérdés

Ez valamilyen sci-fi film és talán pár évtizeddel ezelőtt láttam a tévében.


A film arról szólt, hogy volt néhány ember, akik földönkívüliekről kezdtek beszélni és ezek az emberek bekerültek talán elmegyógyintézetbe vagy pszichiátriára.

Később kiderült, hogy a kezelőik nem kezelők, hanem kínzók illetve az embereken kísérleteztek és nem pszichiáterek voltak, hanem a földönkívüliek emberi külsővel.


Köszönöm!



2019. dec. 14. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Végtelen határok c. sorozatnak (The Outer Limits) van egy hasonló epizódja Beyond the veil címmel.


[link]

2019. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tipp:


Testrabló idegenek (Alien Abduction, 2005).

[link]

2019. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első tipp telitalálat volt!!!

Azóta megkerestem és meg is néztem, biztos, hogy ez a film volt az!

Nagyon köszönöm a segítségedet! Ügyesen megtaláltad!!!

Jó régen láttam és meg akartam mutatni a családtagjaimnak, hogy mitől kaptam sokkot fiatal koromban.


Hálás köszönetem! :-)

2019. dec. 15. 16:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindkét hozzászólásodra zöldet adtam, nagyon segítőkész vagy!
2019. dec. 15. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!