Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyedül vagyok azzal hogy...

Egyedül vagyok azzal hogy egyszerűen nem bírom kivárni amíg megjelenik a Stranger Things 4. évada?

Figyelt kérdés

Szerintem a világon a legnagyobb Stranger Things rajongók közé tartozom. Nagyon szeretem ezt a sorozatot, ez a kedvencem. Nincs olyan karakter akit ne szeretnék benne. Mind a 3 évad, mind a 25 rész nagyon lekötött. Imádtam nézni. De sajnos vége van. Legalább is egy ideig. Állítólag a 4. évad 2020 őszén jön ki. Az majdnem egy teljes év. Fogalmam sincs hogyan fogom kibírni addig. Nagyon szomorú vagyok emiatt. Ez az egész a hangulatomra és a környezetemben élőkre is hatással van. Nem tudom hogyan vigasztaljam magam.

Tudna valaki segíteni? :(



2019. dec. 16. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
El fog telni az az idő.
2019. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Irígylem a problémáidat. Majd egyszer neked kell szembesülni a magyar bürokráciával egy Érdi hivatalban, amiben senki nem segíteni akar, csak hátráltatni és még a kivitelező lehúz 3 millióval, akkor majd emlékezz meg erről a pillanatról, hogy a legnagyobb problémád néhány pixel hiánya volt a monitoron.
2019. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Emberek > Magány, egyedüllét

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet


Beszélgess valakivel az eddigiekről. Csinálj rajzokat a kedvenc jeleneteidről...

2019. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is a kedvenc sorozatom!:D Én a 3. évad megjelenése előtt egy héttel kezdtem el nézni. 2 nap alatt végeztem mindkét évaddal és az a szűk egy hét is hosszúnak tűnt mire kijött a 3...:D

Szóval igen nagyon sok idő van még addig sajnos, sőt elég erősen benne van hogy 2021 lesz az, de legkorábban 2020 december :(

Amúgy 10/10es az egész. A hangulata teljesen magával ragadott, nem tudom összehasonlítani mással. Lehet, sőt biztos hogy jönnek majd még olyan sorozatok, filmek amiket nagyon fogok szeretni, de hogy a Stranger Things örök kedvenc marad és semmi nem fogja letaszítani nálam az első helyről abban biztos vagyok.

Most januárban ugye kezdik forgatni az új évadot és onnantól kezdve biztos hogy jönnek majd a hírek, videók, részletek amiket tudsz olvasni, nézni és készülni rá:) vagy nézz vissza részeket, hogy ne legyenek elvonási tüneteid én is azt csinálom:D

2019. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó mintha magamat olvasnám! :D Köszönöm szépen a válaszod! Nekem is örökre az első helyen marad az össges sorozat közül a Stranger Things. Mostanában Stranger Things-el kapcsolatos rajzokat készítek. Így vigasztalom magam :,) Remélem hamar eltellik ez a röpke év...
2019. dec. 19. 14:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Na ez egy tényleg jó ötlet, főleg ha van tehetséged hozzá akkor abból jó kis rajzok lehetnek:) Azért én látok pozitívumot abban hogy egy évet várnunk kell..most tudjuk hogy lesz 4. évad de lehetséges ez már a befejezés lesz, utána ki tudja csinálnak-e még egyet. Úgyhogy inkább izgatottan várom, mert még előtte vagyok, minthogy utána megint a bizonytalanság legyen. Ha pedig ez lesz a befejezés ami szerintem a legjobb döntés lenne a színészek életkora szempontjából, akkor még jobban előjön az, hogy inkább várok sokat addig az élményig. De ez csak saját vélemény:)


[link]


Ez egy kedvenc a jelenetem:D

2019. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó az tényleg jó jelenet! :) Már 2 rajz elkészült. Ha érdekel, elküldhetem őket privátban.
2019. dec. 20. 08:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Küldheted kíváncsi vagyok rá:)
2019. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Szia a negyedik évad 2020 decemberében jön ki(ha jól tudom huszadikán)

Én is nagyon nagy rajongó vagyok milliószor megnéztem mind a három évadot, hallgattam a benne lévő dalokat és olvastam a könyvet. Én azzal kötöttem le magam, hogy rajzoltam jeleneteket, képeket szerkesztettem, csináltam DIY Stranger Thingses pólót és leírtam, hogy egy-egy jelenet szerintem hogyan fojtatódna. Lehet, hogy ezek a tevékenységek téged is lefoglalnak egy kicsit. 😊

2019. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok! Egyszerűen imádom azt a sorit. Szerintem nézd újra vagy olvass fanfictiont wattpadon! Remélem tudtam segíteni! :)
2020. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!