Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt a Sorozatbarát,...

Madim kérdése:

Mi történt a Sorozatbarát, ingyenes oldallal -évek óta regisztrált vagyok ott- 2 órája ledobott a rendszer azzal, hogy "522-es hiba" Lehet, hogy valami oknál fogva megszűnt az oldal? Próbálkoztam többször azóta is, de semmi!?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 11:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
14%
Meg szerintem ti sem örülnétek neki ha valakik ellopnák a munkáitok végtermékeit..
2019. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Szia nen szunt meg a sorozatbarst, technikai ok miatt nics. Mar dolgoznak avisdza állitason.
2019. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
73%
kedves 10/12....felfogtuk, köszönjük a bölcs hozzászólást. Én csak annyit kívánok neked hogy soha ne kerülj olyan helyzetbe, hogy 1-2000 ft-ot is meg kelljen gondolnod hogy hová teszel. Ha mégis jussanak eszedbe ezek a soraid...békés Karácsonyt Neked...
2019. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
62%
Ó és még annyit, hogy anno még a videomagnók korában, sem zavart senkit ha felvettél egy filmet v. sorozatot és megnézted. Ez most kit zavar annyira?? és főleg miért?? Miben más ez mint az volt??
2019. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ne is haragudjatok, de van netflixem, van hbo go-m, és ha hiszitek ha nem, van legalább 3 sorozat amit nézek, amelyik egyik portálon sincs fent :D

Az HBO go választéka elég silány, a netflix meg idő kell hogy átvegyen sorozatokat, jelenleg is van két viszonylag új sorozat, aminek az első évadja megy, és még nem került fel.

Azokat szerettem volna sorozatbaráton megnézni.

Így most letorrentezem. Sokkal jobb, és kevésbé illegális, tényleg.

2019. dec. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 shanah válasza:
Az a baj, hogy nálunk ez sem működik. Felfogja az ember, hogy szerzői jogok, fizessél érte, blablabla... csakhogy! Semmiféle fizetős oldalon sem lehet megtalálni, amit keresek! Nemhogy torrentezni, mert az irgum- burgum illegális, hanem sehogyan sem!!!
2019. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
"Senki nem fog eladni semmit a neve vagy nevének száma nélkül". Tehát birodalom építés filyik, de ezek a Szítek hárman lesznek.
2019. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Bendegúzina válasza:
3 napja nem működik az oldal.
2019. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
20%
Fizetni azért hogy megnézzek egy filmet/sorozatot? Ne nézzetek madárnak. Az internet éppen a szabad információközlésről szól, és ebbe beletartozik az is hogy a filmeket, játékokat, könyveket,stb letöltöd. Ha lelkiismereti kérdést akarsz belőle csinálni hát fizess érte, de ne ítéld el azokat akik erre nem hajlandóak.
2019. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
18. Volt màr hasonló pàr éve. Akkor is megoldottàk, most is dolgoznak rajta.
2019. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!