Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta már az új star...

Aki látta már az új star warst, van benne szerelem? Kylo ren összejön rey csajjal?

Figyelt kérdés

2019. dec. 18. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát végül is igen, de nem tartós a dolog.
2019. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon pocsék és Palpatinet nem is az eredeti színész játsza az orra is egyenes. És hogy össze jön a Ray meg a kis Piton sejtettem.
2019. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
tévedtem, mégis Ian Mcdarmid játsza...
2019. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

"Van benne szerelem?"

Van. Ahogy az összes eddigi valaha volt Star Wars filmben. Én máig nem értem, miért volt ez akkora kérdés sokak fejében, csak követték a sémát.

2019. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy csókkal nem jön össze vele. Szóval nem. Ez nem egy romantikus nyálas film. Anakin történetében nagyobb hangsúlya volt a szerelemnek. A film tesz rá utalást, hogy valószínűleg Finnel fog összejönni. (mivel Kylo meghalt) Finn és Rey párosa, mint ahogyan az egész trilógia elkezdődött.
2019. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
5: mi az utalás? Az megvan ugye, hogy Finn nem azt akarta elmondani neki, hogy szereti, hanem azt, hogy ő is Erőérzékeny? Abrams elárulta egy interjúban.
2019. dec. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van de nem nagy. Egy csók és véget ért a REYLO. Ben eltűnik!
2019. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Nekem az utalás a Finn és Rey párosra. Az, hogy Finn nem nagyon foglalkozott a Rose csajjal. Jó mondjuk alig kapott szerepet, de nem jött le az, hogy ők egy pár, mint az előző részben. Viszont Rey, ahogy törődött Finnel és ez fordítva is igaz volt. Utána ment, segített neki, aggódott érte. A végén a trió ölelkezik. Ahol általában van egy szerelmi kapcsolat is. Pl. harry Potter, régi star wars karakterek Han Solo-Leia (Luke), Anakin-Natalie Portman játssza nem tudom a nevét (Obi-wan). A 7. résznél is már felépítették a viszonyukat (itt a legjobban), de a 8. részben szétváltak. Én ott a végén egy Rey-Poe-ra gondoltam, de a 9. meglepetés volt, hisz visszatért megint a Finn-Reyhez. Annyira látszódik, hogy más rendezte. Máshogy akarták volna a saga lezárását.
2019. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!