Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok nekem ma estére...

Ajánlanátok nekem ma estére jó drámákat, thrillereket, horrorfilmeket egy egyedül eltöltött Szilverszter estére?

Figyelt kérdés

Itthon maradok vigyázni a kiskutyámra, ezért egyedül fogom tölteni a Szilvesztert, gondoltam, filmekkel majd elcsapom az időt.

Bármi jöhet, amit ti szerettek, ha lehet, akkor olyan horrort mondjatok, ami jumpscare mellőzésével is izgalmas, jó atmoszférájú. Köszi előre is az ötleteket.



2019. dec. 31. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ragyogás, Álom doktor, Bilincsben (kedvencem), nagyon jó thriller pedig a The hidden face.
2019. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg alszol - kiváló spanyol film
2019. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dongaben ***** válasza:

Én egy sorozatot javasolnék: Van Helsig.

Igaz, csak felirattal elérhető, de nagyon jól fel van építve. Minden rész hoz valami újat a szereplőkkel kapcsolatban. Enlékeztet a TWD elő pár évadára.

2019. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dongaben ***** válasza:
Van Helsing... (Bocs, az elírásért.)
2019. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a javaslatokat, szemezgetek belőlük 😊 :)
2019. dec. 31. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!