Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Ben 10-ben van valami...

A Ben 10-ben van valami magyarázat arra, hogy Ben ruhája miért illeszkedik mindig az aktuális földönkívülihez?

Figyelt kérdés

Úgy értem maga az alakváltás úgy ahogy meg van magyarázva, de az Omnitrixnek hogy van hatása a ruhára is? Mind a méretet, mind a ruha formáját illetően.


Pl:

[link]


[link]


[link]


2020. jan. 6. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, egy szerkezet ami az élő szövet és szervek méretét, működését, erejét ilyen könnyedséggel tudja manipulálni, annak már az élettelen anyagé sem jelenthet kihívást. :D
2020. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt vágod, hogy ez egy mese?
2020. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
xD ez jó
2020. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy egy mese. 11 évesen néztem. :D


Úgy jutott eszembe ez a kérdés, hogy az este törülgettem a galériámból azokat a képernyőképeket amelyek már nem kellenek. S ott volt egy poszter képernyőképe A sherwoodi erdő titka című filmről. (mert én így teszek egy filmet megnézendő listára). Meg a Ben 10 reboot ugyanígy (mert kíváncsi voltam, hogy elcseszik-e, mint sok mostani rajzfilmet....) A sherwoodi erdő titkában Alina ruha nélkül vált alakot, pedig az fantasy. Ott könyebb lenne az ilyesmit kimagyarázni, mert ráfogják, hogy mágia s kész. A Ben 10 meg tulajdonképp sci-fi, mégse emlékszek, hogy ezt magyarázták volna. :D


Mondjuk lehet kicsit túlgondolom... 😅

2020. jan. 6. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!