Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legendás állatok és megfigyelé...

Legendás állatok és megfigyelésük 2 kérdés?

Figyelt kérdés

A második rész végén Credence teljesen kiakad amikor Grindelwald közli vele, hogy kicsoda. Miért?

Előtte nem sokkal Leeta felvázolta neki, hogy ki lettek cserélve, és voltaképp véletlenül jutott neki a szar sors, és tippje sincs, hogy ő kicsoda. Ezért gyakorlatilag a fiúnak tudnia kéne, hogy bárki is a valódi családja azok teljes joggal halottnak hiszik kész pont, nem pedig eldobták. Akkor miért hisz Grindelwaldnak és miért ostromolja a hegyoldalt, miért nem kutat inkább tovább? Mert a filmben nyilvánvaló harag van benne, csak éppen nem értem miért? Nem gondolnám, hogy a következő részekben majd tárt karokkal rontana rá Dumbledorra, hogy szia kedves bátyám... Akkor viszont valahol baj van a felfogásával.



2020. jan. 9. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a hegyoldal lerombolását inkább az ereje kipróbálásának vettem. Akkor volt életében először varázspálca a kezében.
2020. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudta irányíti a szenvedését, dühét. Kapott egy pálcát, amivel összpontosítani tudta a rombolást és nem csak elengedte.

Ez nem kiakadás, pont megnyugvás.

2020. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Grindelwald mannipulálta őt.
2020. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2020. jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!